BK MLADA BOLESLAV
18. 8. 2017 | Jitka Čechová

Jakub Klepiš: Tentokrát jsme byli o dost aktivnější

M l. B o l. – Hokejisté Bruslařského klubu oplatili Litvínovským porážku z jejich ledu. Zatímco na severu Čech prohráli 3:4, doma se mohli radovat z vítězství hned 5:2. Jakub Klepiš byl zvlášť v tomto utkání hodně vidět (1+2), a tak jsme ho na moment přizvali k mikrofonu.

Jakub Klepiš sice v úterním zápase nenastoupil, i tak ale o něm byl pochopitelně dobře zpravený. „V úterý jsme v Litvínově měli hodně osobních hrubých chyb, po kterých jsme inkasovali. Doma se nám to sice stalo taky, ale naštěstí jich nebylo tolik a hlavně jsme dali víc gólů my,“ pochvaloval si pro tentokrát.

„Myslím, že jsme tentokrát byli o dost aktivnější. Ten první gól jsme sice zase dostali, ale jinak jsme hráli mnohem větší prim,“ dodal.

Sám Klepiš domácí publikum jenom těšil, byl totiž hodně vidět a svou snahu přetavil v gól a dvě asistence. Jakoukoliv radost ale okamžitě smetl ze stolu. „Je to pořád jenom příprava. Já budu spokojený, až budeme hrát nahoře v tabulce,“ usmíval se.


Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.