BK MLADA BOLESLAV
31. 12. 2019 | Adéla Kvapilová, Vojtěch Honzík

Jakub Klepiš: Byl to vyrovnaný zápas, Plzeň byla šťastnější

P l z e ň – Na poslední zápas roku 2019 zavítali Bruslaři do LOGSPEED CZ Arény, kde je vyzvala domácí Plzeň. Utkání 32. kola hokejové Tipsport extraligy přineslo vyrovnaný souboj mezi oběma týmy, nakonec musely rozhodovat nájezdy, ze kterých vyšli šťastněji domácí. O své pocity se podělil nynější kapitán mladoboleslavského celku Jakub Klepiš, který pomohl k zisku jednoho bodu pro Bruslaře dvěma asistencemi.

Jakube, co říct k poslednímu zápasu roku 2019?

Hezký zápas. Plzeň hraje dobře. Myslím si, že to bylo vyrovnané, rozhodly nájezdy. Plzeňští byli šťastnější.

Měl jste dvě asistence, ale obě byly trochu vzdálenější, nebyly tak přímé. Jak jste to viděl ze své pozice?

Obě dvě byly druhé asistence. Nebyly to žádné krásné nahrávky do prázdné brány, ale zaplaťpánbůh, že tam ty góly padly. Jestli jsem měl první, druhou nebo jakou asistenci, to je úplně jedno. Hlavní je, že odsud máme alespoň bod.

V nájezdech se vám puk zasekl, ale nebyl jste jediný. Myslíte si, že to bylo ledem?

Ne, nechci se vymlouvat, že to bylo ledem. Já ani nevím, jestli byl led udělaný nebo ne. Prostě jsem to netrefil, nevím, co se tam stalo. Ujelo mi to, to je celé.

Plzeň v polovině zápasu zvýšila na 3:2, gól poté nebyl uznán. Viděl jste ho?

Já jsem byl na trestné, neviděl jsem to. Akorát pak za mnou přijel náš gólman a řekl mi, ať požádám o výzvu, protože tam byla posunutá brána. Štěstí, že to viděl.

Poslední dva zápasy hrajete s kapitánskou páskou, cítíte nějaký rozdíl? Jak se vám s ní hraje?

Pro mě osobně to žádný rozdíl není. Já neřeším, jestli mám „céčko”, „áčko” nebo nic. Každý zápas je stejný.

Otázka na závěr. Jak jste si užil Vánoce a jaké plány máte na Silvestr?

Vánoce jsem si užil, protože jsem viděl radost dětí, což bylo nejvíc. Silvestr strávíme s rodinou na chalupě.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.