BK MLADA BOLESLAV
14. 9. 2021 | Adéla Kvapilová

Inkasovaná branka? Nevadí, máme tři body, raduje se Gašper Krošelj

M l. B o l. – Dlouhé čekání na výhru je u konce. Bruslaři v zápase třetího kola porazili Kometu a poprvé v letošní extraligové sezoně berou tři body. Jednou z ústředních postav boleslavského úspěchu byl gólman Gašper Krošejl, jenž pokryl 28 střel soupeře. Jednoho inkasovaného gólu ale nelituje. „Škoda, že to nebyla nula. Brno chtělo dát přibližující gól. Měli velké šance, ale my jsme jejich tempo vydrželi. Nevadí, máme tři body.“

„Konečně. Oddychli jsme si. Byl to skvělý zápas. Jsme rádi, že jsme po třech gólech drželi tempo, dali ještě víc gólů a neztratili koncentraci jako u minulých zápasů,“ neskrývá nadšení po vítězství 5:1 brankář Gašper Krošelj a pokračuje: „Rozhodla disciplína. Měli jsme to v hlavách, od první minuty jsme hráli celých šedesát minut. Když se vede 5:0, tak je těžké hrát, ale zvládli jsme do druhé třetiny neinkasovat gól. Spoluhráči mi pomohli, takže super zápas. Zasloužené tři body.“

Boleslavský strážce měl i blízko k čistému kontu. Od nuly ho dělilo necelých 15 minut. „Škoda, že to nebyla nula. Brno chtělo dát přibližující gól. Měli velké šance, ale my jsme jejich tempo vydrželi. Nevadí, máme tři body.“

Již ve čtvrtek se Bruslaři představí v Plzni, kterou už v rámci přípravy dokázali porazit. „Každý soupeř se dá porazit. Bude to dobrý, ale těžký zápas. Musíme hrát od první do poslední minuty,“ uzavírá rozhovor boleslavský gólman.

Jak se cítil před fanoušky? Jaká byla kvalifikace na zimní olympiádu, kterou absolvoval se slovinskou reprezentací? Dozvíte se ve videorozhovoru na našem YouTube:

Související články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav