BK MLADA BOLESLAV
18. 9. 2020 | Jitka Čechová

I. VLNA: Rezervační portál pro permanentky na sezení je v provozu

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav spustil I. vlnu rezervací, která se týká majitelů permanentních vstupenek na sezení, a to na zápas v neděli 20. září 2020 od 16 hodin BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice.

I. VLNA - permanentky na sezení

Tato vlna je vyhrazena exklusivně pro majitele permanentních vstupenek na SEZENÍ.

Všechny zakoupené a vydané permanentní na sezení vstupenky platí – ovšem za splnění důležité podmínky. Na každou jednotlivou permanentku je potřeba na každý jednotlivý zápas získat vstupenku, a tím tak potvrdit svou účast na utkání. Permanentka tedy sama o sobě nestačí, vždy je potřeba mít pro vstup na stadion aktuální vstupenku!

Jak vstupenku k permanentce na sezení získám?

  • Prostřednictvím online prodejního portálu, kde si vyberu utkání, které chci navštívit, zadám číslo své permanentní vstupenky, svoji emailovou adresu a vstupenka mi následně přijde na email.
  • Na pokladně před stadionem.

Proces potvrzení permanentky na sezení vždy nabídne jen a pouze místo náležící k permanentce.

Časový horizont I. vlny:

Online vyzvednutí vstupenek započne v pátek 18. září od 11:00.

Online vyzvednutí vstupenek končí v sobotu 19. září ve 14:00.

Fyzické vyzvednutí vstupenek je možné v pátek 18. září od 14:00 do 17:00 a v sobotu od 11:00 do 14:00 na pokladnách před zimním stadionem.

Vstupenky z emailu není nutné tisknout, stačí ji u vstupu na stadion ukázat ve svém chytrém telefonu.

NÁPOVĚDA - OBRÁZKOVÝ MANUÁL JAK POSTUPOVAT KROK ZA KROKEM:

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.