BK MLADA BOLESLAV
1. 9. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Hráli jsme jako tým, to rozhodlo o výhře nad Libercem, říká Jiří Veselý

M l. B o l. – Boleslavští junioři vstoupili do nové extraligové sezóny úspěšně. Značně obměněný kádr zaznamenal povedený start zápasu, vytvořil si náskok na svého soupeře, který víceméně po celou dobu kontroloval. Mimo jiné se dařilo i hrstce boleslavských odchovanců v týmu. Kanadský bod si připsal František Uřídil, dva Jan Prokop a hned dva góly obstaral útočník Jiří Veselý.

Boleslavští junioři v přípravných zápasech své soupeře nikterak neválcovali, připsali si spoustu proher, ale poslední duel s Kometou Brno ukázal, že se s juniory Bruslařského klubu letos bude muset počítat. "Naším cílem bylo samozřejmě vstoupit do sezóny se ziskem tří bodů, což se nám naštěstí povedlo. Máme se teď od čeho odrazit," liboval si po skončení utkání před kabinou juniorů útočník s číslem 20.

Bruslařům loni vůbec nevyšel vstup do nové sezóny a Středočeši se tomu chtěli letos jednoznačně vyvarovat. Výhra nad Libercem může být základem pro další úspěchy. "Proti Bílým Tygrům jsme hráli jako tým, měli jsme štěstí a napadaly nám tam góly. Takové zápasy vždycky potěší," usmíval se dvougólový střelec.

Na Mladou Boleslav nyní čeká těžký soupeř v podobě Hradce Králové. Z ledu Mountfieldu totiž moc týmů body nevozí. "Hradec je nepříjemný soupeř. Připravíme se na sobotu, co nejlépe to půjde a pokud budeme hrát podobně jako proti Liberci, mohli bychom bodovat," uzavírá osmnáctiletý útočník.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.