BK MLADA BOLESLAV
1. 9. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Hráli jsme jako tým, to rozhodlo o výhře nad Libercem, říká Jiří Veselý

M l. B o l. – Boleslavští junioři vstoupili do nové extraligové sezóny úspěšně. Značně obměněný kádr zaznamenal povedený start zápasu, vytvořil si náskok na svého soupeře, který víceméně po celou dobu kontroloval. Mimo jiné se dařilo i hrstce boleslavských odchovanců v týmu. Kanadský bod si připsal František Uřídil, dva Jan Prokop a hned dva góly obstaral útočník Jiří Veselý.

Boleslavští junioři v přípravných zápasech své soupeře nikterak neválcovali, připsali si spoustu proher, ale poslední duel s Kometou Brno ukázal, že se s juniory Bruslařského klubu letos bude muset počítat. "Naším cílem bylo samozřejmě vstoupit do sezóny se ziskem tří bodů, což se nám naštěstí povedlo. Máme se teď od čeho odrazit," liboval si po skončení utkání před kabinou juniorů útočník s číslem 20.

Bruslařům loni vůbec nevyšel vstup do nové sezóny a Středočeši se tomu chtěli letos jednoznačně vyvarovat. Výhra nad Libercem může být základem pro další úspěchy. "Proti Bílým Tygrům jsme hráli jako tým, měli jsme štěstí a napadaly nám tam góly. Takové zápasy vždycky potěší," usmíval se dvougólový střelec.

Na Mladou Boleslav nyní čeká těžký soupeř v podobě Hradce Králové. Z ledu Mountfieldu totiž moc týmů body nevozí. "Hradec je nepříjemný soupeř. Připravíme se na sobotu, co nejlépe to půjde a pokud budeme hrát podobně jako proti Liberci, mohli bychom bodovat," uzavírá osmnáctiletý útočník.

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov