BK MLADA BOLESLAV
29. 5. 2014 | Jitka Čechová

Hokejový výsledek ve fotbale: Bruslaři hráli s Březnem nerozhodně 7:7

M l. B o l. – Rozhodně netradičním a zcela určitě nezvyklým skóre 7:7 skončilo fotbalové utkání mezi TJ Sokol Březno a BK Mladá Boleslav, jež hokejisté sehráli v rámci své letní přípravy. Podmínky přitom neměli úplně ideální, po většinu utkání totiž pršelo, jelikož ale Bruslaři "nejsou z cukru", se situací se zdárně poprali. Mezi tyče se za BK Mladá Boleslav postavil David Vrbata, branky dali Tomáš Klimenta, Milan Mikulík, Milan Hruška, Ctirad Ovčačík, Boris Žabka a dvakrát se trefil Tomáš Hyka (na titulním snímku). Bruslaři touto cestou také děkují svým fotbalovým kolegům z FK Mladá Boleslav za zapůjčení dresů.


Další fotografie ze zápasu najdete ZDE!

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.