BK MLADA BOLESLAV
5. 6. 2014 | Jitka Čechová

Hokejové odpoledne znovu vykouzlilo dětské úsměvy

M l. B o l. – Na Základní škole Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi proběhl už třetí ročník Hokejového odpoledne pro děti z prvního stupně. U hromady legrace a zdravě sportovní rivality nemohli chybět ani Bruslaři, akce se letos zúčastnili Michal Bárta, Richard Jarůšek, Michal Valent, Lukáš Pabiška, Jiří Kurka a David Vrbata.

Pořadatelé připravili celkem sedm stanovišť, kde si děti zasoutěžily v nejrůznějších disciplínách pod dohledem několika hráčů boleslavského A týmu a také trenérů mládeže. Nemohlo chybět ani tradiční úvodní povídání, ve kterém ředitelka školy Mgr. Brigita Šulcová hokejisty přivítala a zároveň vyzpovídala na témata, která děti zajímala.

Nováček Michal Bárta později šéfoval stanovišti, na kterém se děti měly trefovat míčkem do vyříznutého otvoru v kartonu. Střelec Richard Jarůšek učil děti kličkovat s míčkem na hokejce a poté samozřejmě zakončit do branky. Gólman Michal Valent se jim v tom naopak v rámci další sportovní zastávky snažil zabránit. Po operaci ramene stále ještě částečně v rekonvalescenci dohlížel Lukáš Pabiška na basketbalové stanoviště, zatímco na obránce Jiřího Kurku čekala opičí dráha. David Vrbata šéfoval skákání v pytlích a trenéři mládeže Tomáš Černík a Lukáš Zörkler dětem radili, jak správně složit hokejová puzzle.

Setkání hokejistů s žáky "Benešovky" proběhlo v rámci spolupráce mezi BK Mladá Boleslav a touto základní školou, která mimo jiné také vychovává a vyučuje v rámci sportovní třídy malé hokejisty. Vzájemná setkání malých a velkých hráčů mají děti motivovat a vést tou správnou životní i sportovní cestou.

A dospělí? "Vždycky se ohromně bavím, připadám si, že vždycky vyloženě omládnu," usmíval se po akci Lukáš Pabiška, který je z řad profesionálních hokejistů už tradičním účastníkem. "Už teď se těším na další akci, která přijde, práci s dětmi si užívám. Doufám, že jim setkání s námi k něčemu jsou, že je to baví a třeba i opravdu motivuje," přál si.

Fotografie z Hokejového odpoledne najdete ZDE.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.