BK MLADA BOLESLAV
8. 12. 2009 | Michal Miškovský

Hokejisté vyrazili do kina s dětmi z dětských domovů

M l. B o l. – Nejen na ledě rozdávají hokejisté BK Mladá Boleslav radost. V úterý 8. prosince vyrazila čtveřice Marek Schwarz, Richard Král, Daniel Boháč a Tomáš Nouza společně s téměř dvěma stovkami dětí z dětských domovů Na Celně a z Horního Krnska do multikina CineStar na animovanou pohádku Zataženo, občas trakaře. Ještě před filmem se hráči dětem podepisovali.

“Akci připravil náš hokejový klub ve spolupráci se Škodou Auto, multikinem CineStar a Dragon Internet. Chtěli bychom v tomto projektu pokračovat i v dalších letech. Rádi pomáháme dětem z našeho regionu,“ uvedl generální manažer Cyril Suk, který na akci nemohl chybět.

“Myslím, že jde o dobrou věc. Je to i pro nás zpestření,“ přiznal Daniel Boháč a zavzpomínal na dobu, kdy byl sám malý. “Podobné akce se dělaly i v Opavě, kde jsem žil. Vždycky jsem byl šťastný, když jsem dostal podpis hokejisty na plakát nebo fotku.“

Podobný názor vyjádřil také Tomáš Nouza: “Dětem tyhle akce udělají radost, takže se vždycky rád zúčastním.“

Z akce byla nadšená i pomocná učitelka Irena Králíčková: “Děti se těšily hlavně na to, že uvidí hokejisty. Lákal je ale i film.“

“Jsem rád, že jdeme do kina a dostaneme podpisy,“ potvrdil Martin Galus. Spokojená byla i jeho kamarádka Vendula Horváthová: “Byla jsem zvědavá, jestli jsou hokejisti pěkní a to se potvrdilo.“

Po zhlédnutí filmu Zataženo, občas trakaře čekal na děti před kinem opožděně Mikuláš s čertem. Akce tedy byla se vším všudy.

Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.