BK MLADA BOLESLAV
8. 12. 2009 | Michal Miškovský

Hokejisté vyrazili do kina s dětmi z dětských domovů

M l. B o l. – Nejen na ledě rozdávají hokejisté BK Mladá Boleslav radost. V úterý 8. prosince vyrazila čtveřice Marek Schwarz, Richard Král, Daniel Boháč a Tomáš Nouza společně s téměř dvěma stovkami dětí z dětských domovů Na Celně a z Horního Krnska do multikina CineStar na animovanou pohádku Zataženo, občas trakaře. Ještě před filmem se hráči dětem podepisovali.

“Akci připravil náš hokejový klub ve spolupráci se Škodou Auto, multikinem CineStar a Dragon Internet. Chtěli bychom v tomto projektu pokračovat i v dalších letech. Rádi pomáháme dětem z našeho regionu,“ uvedl generální manažer Cyril Suk, který na akci nemohl chybět.

“Myslím, že jde o dobrou věc. Je to i pro nás zpestření,“ přiznal Daniel Boháč a zavzpomínal na dobu, kdy byl sám malý. “Podobné akce se dělaly i v Opavě, kde jsem žil. Vždycky jsem byl šťastný, když jsem dostal podpis hokejisty na plakát nebo fotku.“

Podobný názor vyjádřil také Tomáš Nouza: “Dětem tyhle akce udělají radost, takže se vždycky rád zúčastním.“

Z akce byla nadšená i pomocná učitelka Irena Králíčková: “Děti se těšily hlavně na to, že uvidí hokejisty. Lákal je ale i film.“

“Jsem rád, že jdeme do kina a dostaneme podpisy,“ potvrdil Martin Galus. Spokojená byla i jeho kamarádka Vendula Horváthová: “Byla jsem zvědavá, jestli jsou hokejisti pěkní a to se potvrdilo.“

Po zhlédnutí filmu Zataženo, občas trakaře čekal na děti před kinem opožděně Mikuláš s čertem. Akce tedy byla se vším všudy.

Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.

Další články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav