BK MLADA BOLESLAV
8. 12. 2009 | Michal Miškovský

Hokejisté vyrazili do kina s dětmi z dětských domovů

M l. B o l. – Nejen na ledě rozdávají hokejisté BK Mladá Boleslav radost. V úterý 8. prosince vyrazila čtveřice Marek Schwarz, Richard Král, Daniel Boháč a Tomáš Nouza společně s téměř dvěma stovkami dětí z dětských domovů Na Celně a z Horního Krnska do multikina CineStar na animovanou pohádku Zataženo, občas trakaře. Ještě před filmem se hráči dětem podepisovali.

“Akci připravil náš hokejový klub ve spolupráci se Škodou Auto, multikinem CineStar a Dragon Internet. Chtěli bychom v tomto projektu pokračovat i v dalších letech. Rádi pomáháme dětem z našeho regionu,“ uvedl generální manažer Cyril Suk, který na akci nemohl chybět.

“Myslím, že jde o dobrou věc. Je to i pro nás zpestření,“ přiznal Daniel Boháč a zavzpomínal na dobu, kdy byl sám malý. “Podobné akce se dělaly i v Opavě, kde jsem žil. Vždycky jsem byl šťastný, když jsem dostal podpis hokejisty na plakát nebo fotku.“

Podobný názor vyjádřil také Tomáš Nouza: “Dětem tyhle akce udělají radost, takže se vždycky rád zúčastním.“

Z akce byla nadšená i pomocná učitelka Irena Králíčková: “Děti se těšily hlavně na to, že uvidí hokejisty. Lákal je ale i film.“

“Jsem rád, že jdeme do kina a dostaneme podpisy,“ potvrdil Martin Galus. Spokojená byla i jeho kamarádka Vendula Horváthová: “Byla jsem zvědavá, jestli jsou hokejisti pěkní a to se potvrdilo.“

Po zhlédnutí filmu Zataženo, občas trakaře čekal na děti před kinem opožděně Mikuláš s čertem. Akce tedy byla se vším všudy.

Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.