BK MLADA BOLESLAV
7. 2. 2008 | Michal Miškovský

Hlavní bude vyhrávat v play-off, má jasno Pavel Šebesta

M l. B o l. – Od příchodu ze Sarezy stihl Pavel Šebesta obléknout dres Bruslařského klubu už devětkrát a pokaždé bavil diváky svou hrou. Zkušený útočník si pochvaluje, že mohl v Mladé Boleslavi navázat na úspěšnou ostravskou spolupráci s Danielem Boháčem: “Známe se spolu už dlouho a na ledě si dokážeme vyhovět. Ze začátku se nám tu možná nedařilo střelecky, trenéři nám však dali více prostoru a teď se to snažíme vracet.“

Na drtivé výhře 8:1 nad Kadaní měl také svůj podíl. Čtyřiatřicetiletý forvard vstřelil jednu branku a na další dvě přihrál. “Někdy dáme osm gólů, někdy jen dva (připomíná nedávné hubené vítězství 2:1 nad Havlíčkovým Brodem – pozn. red.), takový je sport,“ nepřeceňuje středeční jednoznačný zápas proti Kadani.

V závěru utkání proti Severočechům se ledová plocha Zlatopramen Arény spíše proměnila v boxerský ring. Během posledních tří minut se strhly dvě šarvátky. “Ke konci mi přišlo, jakoby kluci z Kadaně snad chtěli někoho zranit, ale více se k tomu nebudu vyjadřovat,“ alespoň částečně prozradil svůj názor Pavel Šebesta.

Boleslavští naplno bodovali už v jedenácti zápasech v řadě. Jak ale rodák z Ostravy připomíná, k této sérii bylo zapotřebí také trochu pověstného štěstí. “V Chomutově dokázali domácí vyrovnat dvěma góly ve třetí třetině a my jsme nakonec vyhráli brankou tři vteřiny před koncem základní hrací doby.“

Před vyřazovacími boji sehrají Středočeši už jen dva soutěžní zápasy. Budou tedy chtít svěřenci Petra Kaňkovského na vítěznou šňůru navléknout také zbývající dva korálky? “Hlavně aby nebyla ta pohoda až moc velká. Snad bych raději teď ještě někde prohrál (směje se) a poté vyhrál celé play-off,“ poznamenal.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.