BK MLADA BOLESLAV
4. 9. 2019 | Jitka Čechová

Generálku na extraligu absolvují Bruslaři se Spartou


M l. B o l. – BK Mladá Boleslav ve čtvrtek 5. září absolvuje poslední přípravný zápas před extraligovou sezonou 2019/2020, ve své domácí ŠKOENERGO aréně přivítají celek HC Sparta Praha. Duel startuje v 17 hodin a v mnoha směrech bude pojat jako generálka na sezonu.

O změnách ve sparťanském týmu jsme vás již minulý týden informovali v tomto článku.

Sparta od zmíněného čtvrtečního střetu žádné další přípravné utkání nehrála. Její sestava minulý týden vypadala takto: Sedláček – Polášek (A), Jandus, Kalina, Blain, Ďaloga, Košťálek – Klíma, Sukel´, Dvořáček – Kvapil, V. Růžička, Řepík (A) – Dočekal, Černoch, Smejkal – Kudrna, Pech (A), Říčka.

Ani Bruslaři od zápasu se Spartou nehráli, stihli ale předsezónní tiskovou konferenci a týmový oběd: Růžička – Ševc, Hrbas, Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman (A), Kovačevič – Šťastný, Žejdl, Houška – Skalický, Zbořil (A), Klepiš – Zohorna, Musil, Stránský (C) – Flynn, Najman, Kousal.

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.