BK MLADA BOLESLAV
22. 1. 2020 | Michal Konvalina

Gašper Krošelj po návratu: Myslím, že jsme byli lepší

M l. B o l. – Po téměř dvoutýdenní pauze se do branky Bruslařského klubu vrátil oblíbenec fanoušků Gašper Krošelj. V dohrávce 31. extraligového kola nastoupil proti úřadujícím mistrům z Třince. "Necítil jsem se tak špatně, byl jsem docela čerstvý," uvedl slovinský gólman, který po návratu mezi tyče čelil 22 střelám Ocelářů. Inkasoval dvakrát, přičemž hlavně druhá obdržená branka ho mrzela. Boleslav nakonec hostujícímu týmu podlehla těsně 1:2, ačkoli Slezany výrazně přestřílela.

"Nevím, asi jsme se probudili trochu pozdě," přemítal Krošelj, když hledal příčiny porážky. "Na konci poslední třetiny jsme je zatlačili, jenže nic neprošlo do brány," mrzela ho smůla, jež se v koncovce lepila na čepele jeho spoluhráčů.

Naopak Třinec byl efektivní a znovu mu pomohl i Wojtek Wolski. Bruslaři ho dokázali udržet na uzdě, i tak ale zkušený střelec zaznamenal asistenci u první branky svého týmu. Brankářská jednička Mladé Boleslavi ale z velkého jména ve třineckém dresu neměla strach. "Už jsem proti němu hrál, když byl v Magnitogorsku. Nebál jsem se ho," řekl na adresu hvězdného útočníka Ocelářů Gašper Krošelj.

Kompletní rozhovor si přehrajte zde:

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.