BK MLADA BOLESLAV
7. 1. 2019 | Michal Konvalina

Gašper Krošelj po čistém kontu: Je to pěkný feeling!

M l. B o l. - Po náročném sobotním duelu v Liberci, který navíc Bruslaři prohráli, je hned v neděli čekal domácí zápas proti posledním Pardubicím. Ten už zvládli, díky přesilovkovému gólu Lukáše Žejdla z druhé třetiny vyhráli těsně 1:0 a po dvou porážkách se připsali velmi důležité tři body. K úspěchu výrazně přispěl také brankář Gašper Krošelj, který se odvážně pustil do pozápasového rozhovoru.

„Věděli jsme, že to nebude lehké, že to bude těžký zápas. Nastoupili jsme dobře a ve druhé třetině jsme skórovali. V poslední třetině už jsme se bránili, měli jsme trochu těžké nohy,“ hodnotil průběh duelu s Dynamem a poukázal přitom na náročný sobotní souboj s Bílými Tygry.

„Sice jsme prohráli, ale byly to těsné zápasy. Na Spartě to bylo jen 0:1, i v Liberci jsme potom měli nějaké šance. Bylo to nešťastné, ale to je hokej,“ vracel se k předcházejícím venkovním porážkám v Praze a Liberci.

Slovinský brankář vychytal třetí nulu v sezoně, předtím se z čistého konta radoval v září na ledě Komety a v říjnu v Litvínově. Tentokrát to tedy bylo poprvé na domácím ledě. „Je to výborný pocit, mít čisté konto. Obrana byla super,“ těšilo ho.

„Spíš to bylo o nás, o našem přístupu. Když hrajeme s posledními v tabulce, tak nesmíme nikdy nic podcenit. Takové zápasy jsou nejtěžší,“ uzavřel své hodnocení.


Kompletní rozhovor si přehrajte zde:

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec