BK MLADA BOLESLAV
27. 3. 2019 | Jitka Čechová

Gašper Krošelj: Jsme zklamaní. Ale udělali jsme maximum

L i b e r e c – Chytal jako... No, skoro jako bůh. Liberec na Gašpera Krošelje vyslal 43 střel, tedy jednou tolik než Boleslavští na jeho protějšek. Za svá záda pustil jen dvě. Pravda, ta druhá byla osudová, ale přesto se Krošelj ani Bruslaři nemají za co stydět. Odvedli výbornou práci a postup Tygrů do semifinále maximálně zkomplikovali.

"Bolí to hodně. Na druhou stranu máme čisté svědomí. Dali jsme do toho 100 %, snažili se udělat maximum," smutnil po zápase Krošelj. Na druhou stranu ale stál s hlavou vztyčenou, hrdě.

"Je škoda těch prvních dvou zápasů, asi jsme celou sérii ztratili už tam. Anebo potom minule doma. Děkuji všem - spoluhráčům i fanouškům. Nakonec jsme všichni odvedli super práci, za kterou se nemusíme stydět," řekl.

Poslechněte si celý rozhovor:

Související články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.