BK MLADA BOLESLAV
27. 3. 2019 | Jitka Čechová

Gašper Krošelj: Jsme zklamaní. Ale udělali jsme maximum

L i b e r e c – Chytal jako... No, skoro jako bůh. Liberec na Gašpera Krošelje vyslal 43 střel, tedy jednou tolik než Boleslavští na jeho protějšek. Za svá záda pustil jen dvě. Pravda, ta druhá byla osudová, ale přesto se Krošelj ani Bruslaři nemají za co stydět. Odvedli výbornou práci a postup Tygrů do semifinále maximálně zkomplikovali.

"Bolí to hodně. Na druhou stranu máme čisté svědomí. Dali jsme do toho 100 %, snažili se udělat maximum," smutnil po zápase Krošelj. Na druhou stranu ale stál s hlavou vztyčenou, hrdě.

"Je škoda těch prvních dvou zápasů, asi jsme celou sérii ztratili už tam. Anebo potom minule doma. Děkuji všem - spoluhráčům i fanouškům. Nakonec jsme všichni odvedli super práci, za kterou se nemusíme stydět," řekl.

Poslechněte si celý rozhovor:

Související články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.