BK MLADA BOLESLAV
27. 3. 2019 | Jitka Čechová

Gašper Krošelj: Jsme zklamaní. Ale udělali jsme maximum

L i b e r e c – Chytal jako... No, skoro jako bůh. Liberec na Gašpera Krošelje vyslal 43 střel, tedy jednou tolik než Boleslavští na jeho protějšek. Za svá záda pustil jen dvě. Pravda, ta druhá byla osudová, ale přesto se Krošelj ani Bruslaři nemají za co stydět. Odvedli výbornou práci a postup Tygrů do semifinále maximálně zkomplikovali.

"Bolí to hodně. Na druhou stranu máme čisté svědomí. Dali jsme do toho 100 %, snažili se udělat maximum," smutnil po zápase Krošelj. Na druhou stranu ale stál s hlavou vztyčenou, hrdě.

"Je škoda těch prvních dvou zápasů, asi jsme celou sérii ztratili už tam. Anebo potom minule doma. Děkuji všem - spoluhráčům i fanouškům. Nakonec jsme všichni odvedli super práci, za kterou se nemusíme stydět," řekl.

Poslechněte si celý rozhovor:

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.