BK MLADA BOLESLAV
1. 4. 2012 | Jitka Čechová

Fanouškům se nedivím. Měli s námi hodně velkou trpělivost, uznal Jaroslav Balaštík

M l. B o l. – Po utkání s Karlovými Vary patřil do skupinky hráčů, kteří vzdor výhře zamířili se sklopenými hlavami do kabiny. Jaroslav Balaštík (na snímku) přiznal, že "stávku" fanoušků, kterou uspořádal boleslavský kotel právě na zápas se Západočechy, chápe. Zároveň ale vyjádřil naději, že nad nimi příznivci Bruslařského klubu snad ještě definitivně nezlomili hůl, a že se vrátí. "To nejtěžší je teprve před námi. Budeme vás potřebovat," vzkázal.

Jaroslave, utkání s Karlovými Vary se odehrávalo v hodně zvláštní atmosféře. Jak jste to celé vnímal?

Bylo to nepříjemné, ale já to plně respektuji. Fanoušci mají na takovou věc právo. Naprosto férově uznávám, že s námi byli hodně trpěliví, možná až moc. Nezbývá než poděkovat těm lidem, co přišli i tak a podporovali nás.

Takže s tím protestem souhlasíte?

Ono to bylo plánované?

Ano, bylo.

I tak můžu jen zopakovat to, co už jsem řekl. Měli s námi hodně velkou trpělivost. Stáli za námi celou sezonu, podporovali nás i ve chvílích, ve kterých bychom na tom možná jinde byli už podstatně hůře. Já to beru, chápu, že ten džbán trpělivosti přetekl. A nedivím se.

Co byste na to fanouškům vzkázal?

To, co jsem řekl, a k tomu prosbu: Že budeme rádi, když se vrátí. Nemá cenu si cokoliv nalhávat, to nejtěžší nás teprve čeká. A bez nich to půjde špatně.

Takže to, co fanoušci udělali, nebylo nadarmo? Je to pro vás výzva?

Určitě. Za žádnou cenu bych nechtěl, aby si kdokoliv myslel, že to jen tak házíme za hlavu. V kabině jsme se o tom bavili, chceme jim splatit to všechno, co s námi vydrželi po celou sezonu.

Věříte, že se jim odvděčíte tím, že by nemuseli fandit při baráži?

Věřím, ta šance tady je. I když malá, nemá cenu si cokoliv nalhávat. Bohužel to není jen v našich rukách, to je ten problém, ale budeme se rvát do poslední minuty. To slíbit můžu.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
Spartak Vlašim