BK MLADA BOLESLAV
25. 2. 2010 | Štěpán Tomš

Fanoušci předali hokejistům podkovu pro štěstí

M l. B o l. – Nevšední zážitek připravil BK Mladá Boleslav pro své nejvěrnější příznivce. Ve čtvrtečním večeru se v restauraci Zimák sešel celý široký kádr hokejistů, který společně lehce povečeřel a poté se setkal se členy fanklubu. Richard Král (na snímku) od nich za tým převzal dort ve tvaru podkovy – pro štěstí. “Předáme ji našemu nejlepšímu kapitánovi,“ zavelela kronikářka Jana Bílková.

Obránce Boris Žabka byl zase seznámen s novým transparentem, na kterém je žába s číslem 44 na hrudi a nápisem “Boris“. Fanoušci se společně se svými oblíbenci vyfotili, Nikola Gajovský s Davidem Vrbatou se zapojili do stolního fotbálku.

Na celé dění se podívejte ve fotogalerii.

Další články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.