BK MLADA BOLESLAV
6. 11. 2019 | Klub

FANSHOP Bruslařů: Blíží se vánoční novinky i Black Friday

M l. B o l. – FANSHOP BK Mladá Boleslav chystá další vlnu novinek do svých regálů a virtuálních skříní. Krom toho se i u nás můžete těšit na legendární slevový Black Friday, který bude v našem podání trvat dokonce celý víkend. Následující článek si rozhodně přečtěte, pokud plánujete (nejen) vyřídit u Bruslařů i kdyby jen část svých Vánoc:

Na celosvětově už tradiční Black Friday (neboli zkrátka a dobře po česku velký slevový výprodej) se u Bruslařů můžete těšit od pátku 29. listopadu do neděle 1. prosince a to jak v kamenné prodejně, tak na našem prodejním portále https://www.fanshopbkboleslav.cz/. Nenechte si ujít jedinečnou šanci vybavit se do klubového za neuvěřitelné ceny! Všechno podstatné se dozvíte včas na zmíněných stránkách našeho FANSHOPU, tak je nezapomeňte pravidelně sledovat. Potěšující navíc může být i skutečnost, že už na Black Friday byste měli mít možnost zakoupit i následující novinky:

Už nyní jsou v nabídce hned tři typy zimních kulichů a po reprezentační přestávce se můžete těšit na naskladnění nových mikin v černém a zeleném provedení (a to včetně dětských velikostí), trenek STYX v klubovém designu a co je snad ještě o něco jedinečnější – klubových tenisek! Ty budou k dispozici ovšem pouze na objednání a to ve velikostech 28 až 46 (menší na dotaz) a co je naprosto úžasné – můžete si na ně nechat natisknout vlastní jméno či číslo nebo jméno a číslo svého oblíbeného hráče. Dodací lhůta tenisek je 14 dní a vzorky budou k nahlédnutí v kamenném FANSHOPU.

Ty z vás, kdo si tak docela není jistý, a bojí se, aby u rodinných příslušníků a přátel nešlápl vedle, by mohla potěšit informace, že ke koupi budou v dohledné době také dárkové poukázky na nákup ve FANSHOPU a to v hodnotě 300, 500 a 1.000 korun.

Další články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.