BK MLADA BOLESLAV
6. 11. 2019 | Klub

FANSHOP Bruslařů: Blíží se vánoční novinky i Black Friday

M l. B o l. – FANSHOP BK Mladá Boleslav chystá další vlnu novinek do svých regálů a virtuálních skříní. Krom toho se i u nás můžete těšit na legendární slevový Black Friday, který bude v našem podání trvat dokonce celý víkend. Následující článek si rozhodně přečtěte, pokud plánujete (nejen) vyřídit u Bruslařů i kdyby jen část svých Vánoc:

Na celosvětově už tradiční Black Friday (neboli zkrátka a dobře po česku velký slevový výprodej) se u Bruslařů můžete těšit od pátku 29. listopadu do neděle 1. prosince a to jak v kamenné prodejně, tak na našem prodejním portále https://www.fanshopbkboleslav.cz/. Nenechte si ujít jedinečnou šanci vybavit se do klubového za neuvěřitelné ceny! Všechno podstatné se dozvíte včas na zmíněných stránkách našeho FANSHOPU, tak je nezapomeňte pravidelně sledovat. Potěšující navíc může být i skutečnost, že už na Black Friday byste měli mít možnost zakoupit i následující novinky:

Už nyní jsou v nabídce hned tři typy zimních kulichů a po reprezentační přestávce se můžete těšit na naskladnění nových mikin v černém a zeleném provedení (a to včetně dětských velikostí), trenek STYX v klubovém designu a co je snad ještě o něco jedinečnější – klubových tenisek! Ty budou k dispozici ovšem pouze na objednání a to ve velikostech 28 až 46 (menší na dotaz) a co je naprosto úžasné – můžete si na ně nechat natisknout vlastní jméno či číslo nebo jméno a číslo svého oblíbeného hráče. Dodací lhůta tenisek je 14 dní a vzorky budou k nahlédnutí v kamenném FANSHOPU.

Ty z vás, kdo si tak docela není jistý, a bojí se, aby u rodinných příslušníků a přátel nešlápl vedle, by mohla potěšit informace, že ke koupi budou v dohledné době také dárkové poukázky na nákup ve FANSHOPU a to v hodnotě 300, 500 a 1.000 korun.

Další články

Aktuality

13.11.2019

Tři bronzoví Bruslaři

Na turnaji v kanadském Medicine Hat reprezentovali Bruslařský klub hned tři hráči. Dorostenci Szturc, Půček a Moravec se podíleli na bronzové medaili, kterou U17 vybojovala v zápase proti výběru Kanada White. Zlato získal tým Ruska, jenž porazil USA poměrem 6:2.

12.11.2019

Obchod uzavřen

Obchod STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav ve ŠKOENERGO Aréně je dnes v úterý 12. listopadu z důvodu nemoci uzavřen. Těm z vás, kdo by si rád zakoupil hokejovou výstroj, se tímto omlouváme a pro ty z vás, kdo by rád něco z našeho FANSHOPU - na stánek s našimi suvenýry se můžete těšit dnes od 15 hodin v OC Olympia v rámci autogramiády A týmu.

08.11.2019

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci ve čtvrtek 7. listopadu odehráli přípravný zápas proti Litvínovu, kterému na domácím ledě podlehli 3:4 po samostatných nájezdech. "Jsme rádi, že jsme během reprezentační přestávky mohli sehrát přípravné utkání s Litvínovem. V něm dostali šanci i hráči 9. třídy. Příští týden už pokračuje opět soutěž, konkrétně utkáním v Jihlavě a doma s Pardubicemi," dodává asistent trenéra David Vrbata.

02.11.2019

Výjezd do Litvínova

Boleslavští fanoušci se chystají v pátek 22. listopadu podpořit boleslavské hokejisty do Litvínova. Boleslavské smečce se osvědčilo vyhlašovat výjezdy takto dopředu, a proto i na sever Čech se můžete hlásit s třítýdenní rezervou. Cena je 200 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Odjezd z tradičního místa před městským fotbalovým stadionem a to ve 14:45. Hlásit se můžete prostřednictvím formuláře.

30.10.2019

Předprodej na Liberec

Fyzický předprodej na vedení klubu na sobotní utkání s Libercem bude probíhat ve čtvrtek 31. října od 9 do 17 hodin a v pátek 1. listopadu od 9 do 13 hodin.

29.10.2019

Online předprodej

Online předprodej na listopadová domácí utkání Bruslařů bude spuštěn ve středu 30. října ve 12 hodin.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav