BK MLADA BOLESLAV
28. 5. 2013 | FANKLUB

FANKLUB nespí: Chystá se Dědek Cup 2013 a inovace vlajky!

M l. B o l. – Rok se s rokem sešel a máme tu další pokračování nohejbalového turnaje Dědek Cup 2013, který každoročně pořádá FANKLUB BK Mladá Boleslav. Turnaj se koná v sobotu 1. června v Bukovně a jeho start je naplánován na 8 hodin. Hlásit se můžete u Petra Hanouška (tel.: 774 141 410) a zasoutěžit si o pěkné ceny. I letos přislíbili svou účast někteří boleslavští hokejisté – Michal Valent a Boris Žabka. Ti by se v Bukovně měli objevit kolem 15:30 a následně budou předávat ceny vítězům. V jednání je také účast Lukáše Pabišky, Milana Tomana či Romana Willa.

Po skončení turnaje bude následovat rozlučka s úspěšnou sezónou, občerstvení je zajištěno a přenocovat můžete ve stanu. Těšíme se na vás! Pokud náhodou ještě váháte, podívejte se, jak parádně se povedl loňský ročník.

Účastníci mají ještě o jednu motivaci navíc. BK Mladá Boleslav totiž třem nejlepším věnuje speciální balíček, který bude mimo jiného obsahovat originální dres ze sezony 2012/2013 a puk podepsaný trenérem Výborným!

A pro fanoušky má FANKLUB ještě jednu výzvu – v podobě nového návrhu vlajky do kotle. Do konce června můžete poslat svůj návrh na novou vlajku velikosti 1,5x1,5m, buď na adresu fanklubbk@seznam.cz nebo na zeď facebookovém profilu FANKLUBU.

Podmínkou je samozřejmě použití klubových barev a znaku FANKLUB či klubu BK Mladá Boleslav. Vedení FANKLUBU poté vybere tři návrhy, které se zrealizují, a následně je budete vídat na zápasech boleslavských hokejistů.

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov