BK MLADA BOLESLAV
25. 6. 2019 | Klub

Extraligový rozpis Bruslařů doznal prvních změn


M l. B o l. – Rozpis zápasů BK Mladá Boleslav v sezoně 2019/2020 doznal prvních změn. Zpřeházené jsou zápasy se Spartou, změny se udály taky v případě Třince a Litvínova a ve hře jsou díky O2 TV také dvě hrací soboty:

V případě zápasů s HC Sparta Praha se kvůli vytíženosti O2 arény řešilo jak zpřeházení pořadatelství, tak i termín lednového zápasu. Ten Sparťané zažádali přeložit kvůli cestě na utkání do Drážďan, kde je čeká open air s Litvínovem. Nově tedy termíny se Spartou vypadají takto:

  • 6. října: BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
  • 24. listopadu: BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
  • 7. ledna: HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
  • 18. února: HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

Nastíněný „problém“ Sparty ohledně open air se logicky týká také Litvínova, s nímž měli Bruslaři rovněž hrát počátkem roku 2020. I tento duel má tudíž nový termín:

  • 3. prosince: BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov

Oceláři z Třince pro změnu řeší už tradiční Spengler Cup. Na mezi-sváteční utkání 28. prosince proto do ŠKOENERGO Arény nezajdete. Nový termín je:

  • 22. ledna: BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

Jak už jsme zmiňovali v úvodu, do hry už rovněž zasáhla i O2 TV, která letos plánuje avizovat svá sobotní utkání dopředu. Bruslaři tudíž už nyní vědí, že se jim stěhují dva zápasy – s Hradcem a Plzní. Jejich nové, sobotní, termíny tedy jsou:

  • 11. ledna: Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
  • 15. února: BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Kompletní extraligový rozpis Bruslařů pro sezonu 2019/2020 najdete zde.

Další články

Aktuality

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.

10.07.2019

Mazancová reprezentuje

Boleslavská hokejistka Tereza Mazancová se od 6. července účastní v rámci World Roller Games ženského mistrovství světa v inline hokeji. V národním dresu odehrála všechny čtyři utkání základní skupiny, v nichž naše holky dominovaly. Vyrovnávací gól Mazancové v zápase s Finkami znamenal obrat v boji o první místo skupiny B. Ve čtvrtfinále se Češkám postaví reprezentantky Japonska. Výsledky můžete sledovat zde.

25.06.2019

Rozpis ledu mládeže

V sekci Mládež → Informace pro rodiče nově najdete rozpis obsazení obou ledových ploch platný pro sezonu 2019/2020 platný od září 2019.

24.06.2019

Bernad a Flynn mistry

Boleslavský obránce David Bernad a útočník Oscar Flynn se v neděli 23. června stali mistry české extraligy v inline hokeji v dresu IHC Prague Rats.

20.06.2019

FANSHOP uzavřen

E-shop FANSHOPU BK Mladá Boleslav bude od 28. června do 14. července mimo provoz z důvodu dovolené. Objednávky zadané v tomto období budou vyřizovány od 15. července. Kamenná prodejna bude uzavřena od 12. července do 26. července, opět z důvodu dovolené. Znovu se bude otevírat v pondělí 29. července a bude platit klasická otevírací doba PO – PÁ od 10:00 do 17:00

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.