BK MLADA BOLESLAV
25. 6. 2019 | Klub

Extraligový rozpis Bruslařů doznal prvních změn


M l. B o l. – Rozpis zápasů BK Mladá Boleslav v sezoně 2019/2020 doznal prvních změn. Zpřeházené jsou zápasy se Spartou, změny se udály taky v případě Třince a Litvínova a ve hře jsou díky O2 TV také dvě hrací soboty:

V případě zápasů s HC Sparta Praha se kvůli vytíženosti O2 arény řešilo jak zpřeházení pořadatelství, tak i termín lednového zápasu. Ten Sparťané zažádali přeložit kvůli cestě na utkání do Drážďan, kde je čeká open air s Litvínovem. Nově tedy termíny se Spartou vypadají takto:

  • 6. října: BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
  • 24. listopadu: BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
  • 7. ledna: HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
  • 18. února: HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

Nastíněný „problém“ Sparty ohledně open air se logicky týká také Litvínova, s nímž měli Bruslaři rovněž hrát počátkem roku 2020. I tento duel má tudíž nový termín:

  • 3. prosince: BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov

Oceláři z Třince pro změnu řeší už tradiční Spengler Cup. Na mezi-sváteční utkání 28. prosince proto do ŠKOENERGO Arény nezajdete. Nový termín je:

  • 22. ledna: BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

Jak už jsme zmiňovali v úvodu, do hry už rovněž zasáhla i O2 TV, která letos plánuje avizovat svá sobotní utkání dopředu. Bruslaři tudíž už nyní vědí, že se jim stěhují dva zápasy – s Hradcem a Plzní. Jejich nové, sobotní, termíny tedy jsou:

  • 11. ledna: Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
  • 15. února: BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Kompletní extraligový rozpis Bruslařů pro sezonu 2019/2020 najdete zde.

Další články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.