BK MLADA BOLESLAV
7. 10. 2015 | Jitka Čechová

Exhibiční utkání: Na Dominika se vybralo téměř půl milionu korun!

M l. B o l. – Utkání mezi domácím celkem Nymburka a pro daný večer speciálně složeným týmem z českých hokejových osobností, které se konalo v úterý 6. října večer právě na nymburském ledě, vzbudilo velký ohlas. Speciálního zápasu se zúčastnilo více než patnáct set lidí, kteří tak přispěli jednak zakoupením vstupenky, jednak v mnoha případech ještě do předem připravených boxů. Duelu se zúčastnil i sám Dominik Skořepa, který vhodil symbolické úvodní buly a před začátkem třetí třetiny si osobně přezval finanční i věcné dary.

Sestava NED Hockey Nymburk: Brázdil – Kříž, Kosejk, Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Tržický, Kosejk – Eis, L. Král, Stehlík, Šimek, Biřičzš, D. Protivný, Kuzďas, Barbora, Smejkal, Jindra, Čapek, Kejčík, Podsedníček, Jebavý

Sestava Osobnosti českého hokeje: Matoušek – Kaberle, Žabka, Hamrlík, Kočí – Pospíšil, Ujčík, Nedvěd, Patera, Procházka, Vlasák, Červenka, Leška, Pivko, Chabada, Broš

NED Hockey Nymburk – Osobnosti českého hokeje 3:8 (0:2, 1:2, 2:4)

Branky a nahrávky: 27. Loučka, 46. Stehlík, 52. Eis – 2. Leška, 3. Chabada, 22. Nedvěd, 31. Leška, 49. Vlasák, 55. Ujčík, 57. Ujčík, 59. Ujčík

Děkujeme!
Také BK Mladá Boleslav děkuje všem, kdo se na pomoci Dominikovi Skořepovi podíleli – ať už organizačně, finančně nebo podáním pomocné ruky. Speciální dík patří nymburskému klubu, Lukáši Královi a všem hráčům, kteří se rozhodli pomoci a utkání se zúčastnili.

"Bylo to úžasný," neskrýval nadšení hlavní aktér Dominik Skořepa. "Vůbec jsem nečekal, že by mohlo přijít tolik lidí a navíc kvůli mě přijet tolik slavných hokejistů," prozrazuje dojatě. "Měl jsem slzy na krajíčku, ale snažil jsem se držet. Byl to pro mě fakt neuvěřitelný večer," doplňuje mladík, který sledoval jasnou výhru českých hvězd. "Všechny mám rád, ale nejvíc asi Petra Nedvěda a Romana Červenku," dodává.

Ve druhé přestávce pak převzal kompletní výtěžek ze vstupného. A ten činil skvělých 153 400 korun, ovšem přidali se i další a rodina Dominika Skořepy si domů odvezla šeky v hodnotě téměř půl milionu korun. Sto tisíc mu věnoval například Nadační fond Ivana Hlinky v zastoupení paní Liběny Hlinkové, stejná částka přišla ze strany Vodáren a kanalizací, padesát tisíc mu dále věnovali zástupci Středočeského kraje v čele s hejtmanem Milošem Peterou a čtyřicet tisíc Martin Ševc s tygří kabinou. Tím ale výčet stále nekončí. Dvacet tisíc totiž přidala firma PWJ, deset tisíc Asociace hráčů ledního hokeje v čele s Markem Černoškem a pět tisíc nymburský klub, v němž Skořepa hokejově vyrůstal. A nechyběly ani památeční dresy a další upomínkové předměty.

BK Mladá Boleslav Dominikovi předal pozvání na divadelní představení, které v listopadu chystá, a na kterém mu předá finance, které se aktuálně zatím stále hromadí na speciálně založeném nadačním kontě 88664425/0100.

Na FOTOGRAFIE ze zápasu se podívejte ZDE!

Pozdrav a poděkování od Dominika Skořepy


Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov