BK MLADA BOLESLAV
13. 2. 2020 | Klub

Esport hokejová liga má za sebou draft, i Bruslaři mají své zástupce

M l. B o l. – V pražské Síni slávy českého hokeje se v sobotu odehrál historicky první draft hokejové Esport ligy. Bruslaři volali díky postavení v tabulce jako pátí a jejich volba padla na Jindřicha "Jifi23" Fencla (na fotografii uprostřed) a na Radka "Kumbik" Kumberu (vlevo). Mezi Bruslaři jej přivítal brankář BK Mladá Boleslav Honza Růžička.

Hokejová Esport liga už má za sebou kvalifikaci. Ta se skládala z pěti kol, kterých se celkem zúčastnilo přes 900 hráčů, kteří po celou dobu sbírali body do kvalifikačního žebříčku. Pětačtyřicet nejlepších se pak dostalo na vstupní draft.

Pořadí draftu se určovalo podle postavení v tabulce Tipsport extraligy po 41. kole. Bruslaři tudíž přišli na řadu jako pátí a vybrali si Jindřicha "Jifi23" Fencla. Ve druhém kole se pořadí otočilo a mladoboleslavský klub tudíž vybíral jako devátý, tentokrát padla volba na Radka "Kumbik" Kumberu.

Nově draftované Bruslaře teď čeká základní část EHL. Ta se odehraje v režimu Hockey Ultimate Team (HUT) během února a března. Týmy se utkají v tabulce každý s každým o postup do grand finále, které proběhne offline v dubnu 2020. Osm nejlepších celků se proti sobě postaví ve vyřazovacích soubojích a budou bojovat o titul šampiona a štědrou finanční odměnu 150 000 korun.

Všichni vybraní hráči se svou účastí zavázali k respektování fair play, soupeře i důrazu na zdravou životosprávu ve formě Charty hráče EHL.

Oba nové Bruslaře vítáme a přejeme jim hodně úspěchů v jejich kariéře!

Další články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.