BK MLADA BOLESLAV
21. 1. 2018 | Jitka Čechová

Dvoubrankový Dominik Pacovský: Plně si uvědomujeme, co je ve hře

M l. B o l. – „To je asi prostě hokej,“ povzdechl si Dominik Pacovský na otázku, zda by teď Bruslařům nebylo o dost lehčeji, kdyby tak, jak hráli v neděli večer s Kometou, hráli i v alespoň pár dalších zápasech. Dvougólový střelec z druhé třetiny se na porážce Brna podepsal výrazným způsobem – právě jeho trefa na 3:1 byla pro soupeře s velkou pravděpodobností definitivně zdrcující.

Středočeši za sebou mají šestibodový víkend. Už v pátek totiž porazili hubeným výsledkem 1:0 na jeho vlastním ledě Chomutov. A shodli se v tom, že doufají, že jim taková výhra pomůže víc než třeba kanonáda 5:0.

„Za výhru v Chomutově jsme hrozně šťastní, něco nám určitě dala,“ souhlasil Pacovský. „S Kometou jsme ale zaplaťpánbůh taky konečně ukázali, že góly střílet umíme. Pevně věřím, že se to konečně otočí, a my je budeme dávat dál,“ vyhlíží sympatický útočník lepší zítřky.

Jak už bylo řečeno, Pacovský se prosadil – v tomto časovém horizontu jako jiný – dvakrát ve druhém dějství. „Letos mám gólů jako toho pověstného šafránu, takže kdyby se i tohle chtělo otočit, určitě bych se nezlobil,“ usmíval se.

Bruslaři proti Kometě hráli jako jeden. „Semkli jsme se jako tým. Všichni si plně uvědomujeme, co je ve hře, a že těch posledních deset kol musíme hrát, jako kdybychom už byli v play-off,“ hlásí Pacovský.

Související články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Žabonosy
×
Dnes v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC ZUBR Přerov