BK MLADA BOLESLAV
21. 11. 2021 | Adéla Kvapilová

Dva body proti Hradci? Dali jsme do toho všechno, těší Adama Jánošíka

M l. B o l. – Na potřetí už to vyšlo. Bruslaři si po pátečním debaklu v Litvínově spravili reputaci. V rámci 25. kola Tipsport extraligy přivítali na domácí půdě aktuálně druhý Hradec Králové, který do tohoto utkání držel sérii osmi výher v řadě. „Dali jsme do toho všechno. Hradec hraje dobře, není jednoduché ho zastavit a nám se to podařilo,“ těšila výhra 4:3 po prodloužení Adama Jánošíka.

Utkání se od samého počátku vyvíjelo lépe pro Mladou Boleslav. Domácí tým až do 19. minuty držel dvoubrankové vedení. Postupem času se hra srovnala a v některých pasážích hrál efektivněji Hradec. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Bruslařů, kteří si v prodloužení vystřelili bonusový bod. „Za dva body jsme rádi. První zápas po repre pauze nám úplně nevyšel a chtěli jsme to odvrátit. Dali jsme do toho všechno. Hradec hraje dobře, není jednoduché ho zastavit a nám se to podařilo,“ komentoval vítězství Adam Jánošík.

Boleslavský bek otevřel skóre nedělního utkání. Gól nejprve zkoumali rozhodčí podle videa a po jeho uznání si trenérskou výzvu vzali Východočeši. Branka po dvou přezkoumáních nakonec skutečně platila. „Není úplně příjemné, když po gólu pět minut čekáte, jestli vůbec bude platit. Samozřejmě jsem v to doufal. Jsme moc rádi, že platil,“ popsal své pocity.

Čím to je, že jsou zápasy, ve kterých se nedaří? Kompletní rozhovor si můžete pustit prostřednictvím YouTube:

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.