BK MLADA BOLESLAV
22. 3. 2009 | Štěpán Tomš

Druhý start v extralize, druhý gól. To je statistika juniora Kotrby

M l. B o l. – O vítězství nad Znojemskými Orly v posledním zápase play-out se zasloužil brankou také boleslavský junior Adam Kotrba, který i ve druhém extraligovém utkání do kterého naskočil, dokázal vsítit branku. Po zásahu na Kladně se tak střelecky prosadil i na domácím ledě proti Orlům, když ve 33. minutě zvyšoval už na 4:0. “Nic lepšího jsem si přát nemohl,“ přiznal po zápase.

Vsítil jste dva góly ve dvou extraligových utkáních… Mohl si člověk přát vůbec něco lepšího?

“To určitě ne. Pro mě je to obrovská třešnička na dortu. Naskočit v extralize, dát góla a ve druhém zápase to zopakovat… Opravdu jsem si nemohl nic lepšího přát.“

Kdy jste se dozvěděl, že do závěrečných zápasů play-out naskočíte?

“Dozvěděl jsem se to minulý pondělí, chodil jsem celej tejden trénovat s “A“ mužstvem. Ještě jsem vypomáhal na Mělníce. Na pátek mě povolali, naskočil jsem a vydařilo se to.“

Dvě vítězství, které však nic neřeší. Jaké byly tyto zápasy z vašeho pohledu?

“Z mého pohledu určitě dobrý, dal jsem ty dva góly a myslím si, že jsem splnil to, co po mě trenér chtěl.“

Jakou motivací pro vás ty zápasy byly?

“Dám si záležet na letní přípravě, abych se probojoval stabilně do týmu a uvidíme…“

Boleslav čeká ještě baráž proti Ústí. Je šance, abyste do těchto zápasů naskočil?

“Trenér se mnou mluvil. Říkal, že s náma počítá do tréninkovýho procesu. Takže uvidíme, třeba se to podaří…“

Jak těžké budou barážové zápasy? Přemýšlel jste o tom?

“Budou těžké. Boleslav vyřadila Ústí minulej rok, takže bude nabuzený. Nic jednoduchýho to nebude.“

Děkujeme za rozhovor!

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA
×
Dnes v 15:45 | Jun.
EC Red Bull Salzburg
BK Mladá Boleslav