BK MLADA BOLESLAV
19. 2. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Dorost odehraje extraligový zápas proti Vítkovicím v Jičíně, dorazí i hráči A týmu

M l. B o l. – Boleslavští dorostenci odehrají extraligový zápas v pátek 21. ledna od 17:30 na ledě Jičína, představí se tam proti Vítkovicím. Bruslařský klub si od toho slibuje zlepšení povědomí o mládežnickém hokeji i v okolních oblastech Mladé Boleslavi, na místě uvidí diváci nejen extraligový duel dorostenců, k dispozici bude ale také autogramiáda hokejistů mladoboleslavského A týmu či FANSHOP klubu.

BK Mladá Boleslav pořádá dorostenecké utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi ve spolupráci s HC Jičín. Cílem je přiblížit nejen mládežnický hokej, ale také propagovat A tým Bruslařského klubu. Už 45 minut před utkáním otevře přímo na stadionu FANSHOP Bruslařského klubu, v němž si budou fanoušci moci vybrat ze širokého sortimentu, který klub nabízí.

Mezi první a druhou třetinou zápasu se také v restauraci na stadionu uskuteční autogramiáda hokejistů A týmu BK Mladá Boleslav. Do Jičína by měli dorazit Jan Stránský, Jan Růžička, Pavel Kousal, Oscar Flynn či Ondřej Najman. K dispozici bude během utkání také občerstvení a chybět nebude ani maskot Bruslařského klubu Embík.

Vstupné bude 50 korun, 20 korun zaplatí senioři a děti do 150 cm mohou na zápas přijít bezplatně. Oficiální facebookovou událost na toto utkání naleznete zde.

Bruslařský klub tímto chce podpořit regionální hokej a zvýšit povědomí o mladoboleslavském extraligovém týmu v sousedním okresním městě - Jičíně. HC Jičín je hokejový klub s dlouholetou tradicí, založen byl již v roce 1931. Tamní hokejisté působí v Krajské lize mužů. Ačkoliv patří Jičín geograficky do Královéhradeckého kraje, jeho A tým hraje v sousedním Libereckém kraji. Jičín se předloni stal mistrem Krajské ligy Královéhradeckého kraje a loni zvítězil i v kraji Libereckém. Hokejisté hrají na novém stadionu, který má kapacitu 500 diváků.

Odehrání dorosteneckého zápasu v Jičíně si pochvalují i místní hokejisté A týmu. "Myslím si, že utkání dorostenecké extraligy by mohlo být příjemným zpestřením sezóny, jak pro fanoušky jičínského hokeje, tak pro aktéry zápasu. Doufám, že si na zimní stadion najdou cestu i hráči našich mládežnických kategorií, mohla by to pro ně totiž být motivace, kam by se jednou mohli dostat. Myslím, že pro oba kluby by to mohlo být přínosné v oslovení nových fanoušků. Jako odchovance Mladé Boleslavi mě těší spolupráce mezi kluby a myslím, že většina kluků v šatně to má podobně," prozradil před zápasem hráč jičínského A týmu a někdejší kapitán boleslavského dorostu Jan Prokop.

Další články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.