BK MLADA BOLESLAV
19. 2. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Dorost odehraje extraligový zápas proti Vítkovicím v Jičíně, dorazí i hráči A týmu

M l. B o l. – Boleslavští dorostenci odehrají extraligový zápas v pátek 21. ledna od 17:30 na ledě Jičína, představí se tam proti Vítkovicím. Bruslařský klub si od toho slibuje zlepšení povědomí o mládežnickém hokeji i v okolních oblastech Mladé Boleslavi, na místě uvidí diváci nejen extraligový duel dorostenců, k dispozici bude ale také autogramiáda hokejistů mladoboleslavského A týmu či FANSHOP klubu.

BK Mladá Boleslav pořádá dorostenecké utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi ve spolupráci s HC Jičín. Cílem je přiblížit nejen mládežnický hokej, ale také propagovat A tým Bruslařského klubu. Už 45 minut před utkáním otevře přímo na stadionu FANSHOP Bruslařského klubu, v němž si budou fanoušci moci vybrat ze širokého sortimentu, který klub nabízí.

Mezi první a druhou třetinou zápasu se také v restauraci na stadionu uskuteční autogramiáda hokejistů A týmu BK Mladá Boleslav. Do Jičína by měli dorazit Jan Stránský, Jan Růžička, Pavel Kousal, Oscar Flynn či Ondřej Najman. K dispozici bude během utkání také občerstvení a chybět nebude ani maskot Bruslařského klubu Embík.

Vstupné bude 50 korun, 20 korun zaplatí senioři a děti do 150 cm mohou na zápas přijít bezplatně. Oficiální facebookovou událost na toto utkání naleznete zde.

Bruslařský klub tímto chce podpořit regionální hokej a zvýšit povědomí o mladoboleslavském extraligovém týmu v sousedním okresním městě - Jičíně. HC Jičín je hokejový klub s dlouholetou tradicí, založen byl již v roce 1931. Tamní hokejisté působí v Krajské lize mužů. Ačkoliv patří Jičín geograficky do Královéhradeckého kraje, jeho A tým hraje v sousedním Libereckém kraji. Jičín se předloni stal mistrem Krajské ligy Královéhradeckého kraje a loni zvítězil i v kraji Libereckém. Hokejisté hrají na novém stadionu, který má kapacitu 500 diváků.

Odehrání dorosteneckého zápasu v Jičíně si pochvalují i místní hokejisté A týmu. "Myslím si, že utkání dorostenecké extraligy by mohlo být příjemným zpestřením sezóny, jak pro fanoušky jičínského hokeje, tak pro aktéry zápasu. Doufám, že si na zimní stadion najdou cestu i hráči našich mládežnických kategorií, mohla by to pro ně totiž být motivace, kam by se jednou mohli dostat. Myslím, že pro oba kluby by to mohlo být přínosné v oslovení nových fanoušků. Jako odchovance Mladé Boleslavi mě těší spolupráce mezi kluby a myslím, že většina kluků v šatně to má podobně," prozradil před zápasem hráč jičínského A týmu a někdejší kapitán boleslavského dorostu Jan Prokop.

Další články

Aktuality

11.08.2020

Předprodej na Liberec

Vstupenky na čtvrteční zápas s Libercem budou v prodeji opět den před utkáním, tedy ve středu 12. srpna. Fyzický předprodej na pokladně pro hosty na ZS probíhá od 10 do 12 hodin a poté od 13 do 15 hodin. Online prodej startuje v 10 hodin a končí ve čtvrtek 13. srpna v pravé poledne. Zbytek vstupenek bude opět k dispozici na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav