BK MLADA BOLESLAV
19. 5. 2008 | Michal Miškovský

Do Boleslavi přichází Rastislav Konečný, na zkoušku se vrací Martin Krupka

M l. B o l. - Kádr BK Mladá Boleslav doznal před pondělním startem suché přípravy dvou změn. Novým hráčem Brusařského klubu se stal Rastislav Konečný, jenž v uplynulém ročníku působil ve slovenské reprezentaci do 20 let. “Byl nejúspěšnějším hráčem slovenské dvacítky, která hrála tamní extraligu. Dnes podepíše smlouvu,“ uvedl sportovní manažer klubu Jaromír Šindel. Do přípravy nováčka O2 Extraligy se zapojí také Martin Krupka. Zatím však pouze na zkoušku.

V původní soupisce figuroval také Radek Matějovský, jehož si však ponechala ve svém kádru Plzeň. “Bohužel nebude,“ smutnil Jaromír Šindel.

Hráči se poprvé sejdou dnes v 15 hodin v útrobách Zlatopramen Arény.

Kompletní soupiska hráčů, kteří se zapojí do přípravy:

Brankáři: Fikrt, Chábera, Jágr, Šindelář

Obránci: Bauer, Drábek, Jaroměřský, Jindra, Lukáč, Mocek, Posmyk, Schnabel, Tondr, Wagenhoffer

Útočníci: Boháč, Eiselt, Fiedler, Gajovský, Gombár, Handlovský, Konečný, Král, M. Krupka, Kubeš, Nouza, Rod, Sýkora, Štrba, Tomas

Další články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.