BK MLADA BOLESLAV
19. 5. 2008 | Michal Miškovský

Do Boleslavi přichází Rastislav Konečný, na zkoušku se vrací Martin Krupka

M l. B o l. - Kádr BK Mladá Boleslav doznal před pondělním startem suché přípravy dvou změn. Novým hráčem Brusařského klubu se stal Rastislav Konečný, jenž v uplynulém ročníku působil ve slovenské reprezentaci do 20 let. “Byl nejúspěšnějším hráčem slovenské dvacítky, která hrála tamní extraligu. Dnes podepíše smlouvu,“ uvedl sportovní manažer klubu Jaromír Šindel. Do přípravy nováčka O2 Extraligy se zapojí také Martin Krupka. Zatím však pouze na zkoušku.

V původní soupisce figuroval také Radek Matějovský, jehož si však ponechala ve svém kádru Plzeň. “Bohužel nebude,“ smutnil Jaromír Šindel.

Hráči se poprvé sejdou dnes v 15 hodin v útrobách Zlatopramen Arény.

Kompletní soupiska hráčů, kteří se zapojí do přípravy:

Brankáři: Fikrt, Chábera, Jágr, Šindelář

Obránci: Bauer, Drábek, Jaroměřský, Jindra, Lukáč, Mocek, Posmyk, Schnabel, Tondr, Wagenhoffer

Útočníci: Boháč, Eiselt, Fiedler, Gajovský, Gombár, Handlovský, Konečný, Král, M. Krupka, Kubeš, Nouza, Rod, Sýkora, Štrba, Tomas

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.