BK MLADA BOLESLAV
19. 5. 2008 | Michal Miškovský

Do Boleslavi přichází Rastislav Konečný, na zkoušku se vrací Martin Krupka

M l. B o l. - Kádr BK Mladá Boleslav doznal před pondělním startem suché přípravy dvou změn. Novým hráčem Brusařského klubu se stal Rastislav Konečný, jenž v uplynulém ročníku působil ve slovenské reprezentaci do 20 let. “Byl nejúspěšnějším hráčem slovenské dvacítky, která hrála tamní extraligu. Dnes podepíše smlouvu,“ uvedl sportovní manažer klubu Jaromír Šindel. Do přípravy nováčka O2 Extraligy se zapojí také Martin Krupka. Zatím však pouze na zkoušku.

V původní soupisce figuroval také Radek Matějovský, jehož si však ponechala ve svém kádru Plzeň. “Bohužel nebude,“ smutnil Jaromír Šindel.

Hráči se poprvé sejdou dnes v 15 hodin v útrobách Zlatopramen Arény.

Kompletní soupiska hráčů, kteří se zapojí do přípravy:

Brankáři: Fikrt, Chábera, Jágr, Šindelář

Obránci: Bauer, Drábek, Jaroměřský, Jindra, Lukáč, Mocek, Posmyk, Schnabel, Tondr, Wagenhoffer

Útočníci: Boháč, Eiselt, Fiedler, Gajovský, Gombár, Handlovský, Konečný, Král, M. Krupka, Kubeš, Nouza, Rod, Sýkora, Štrba, Tomas

Další články

Aktuality

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

15.12.2020

S Budějovicemi v ČT

Utkání 22. prosince mezi BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice má ve svém vysílacím programu ČT Sport. Živý přenos startuje v 17:20.