BK MLADA BOLESLAV
3. 6. 2019 | Michal Konvalina

Dětský den lámal návštěvní rekordy, všichni byli nadšení


M l. B o l. – Nedělní odpoledne patřilo na mladoboleslavském letišti akci Dětský den s Bruslaři. Hokejový klub uspořádal ve spolupráci se společnostmi ŠKO-ENERGO, Autokomplex Menčík a Letiště Mladá Boleslav jedinečný několikahodinový program. Součástí byly mimo jiné soutěž pro děti, prezentace A týmu Bruslařů pro sezonu 2019/2020 a hráčská autogramiáda.

Akce se vydařila po všech stranách a vyšlo i počasí. Mohlo být možná o pár stupínků méně, i přes hodně vysokou teplotu a prudké sluneční paprsky si ale na letiště našly cestu stovky fanoušků. Ti si společně se svými oblíbenci užili nabité odpoledne a akci si pochvalovali i hráči.

„Je to super. A určitě je to super i pro fanoušky, že se s námi seznámí a mohou si s námi užít nějaké hry,“ řekl během představování týmu slovenský bek Oldrich Kotvan. „Užívám si to. Počasí se povedlo, snad se to líbilo i dětem,“ přizvukoval mu další obránce Jiří Kurka.

Asi nejvřelejšího přivítání se na pódiu dočkal Jakub Klepiš, který se představil po bodu svého někdejšího parťáka z Třince a úřadujícího ligového mistra Davida Ciencialy. Potleskem ale fanoušci přivítali i všechny ostatní hráče, třeba kapitána Michala Vondrku s Davidem Šťastným nebo mladou trojici ve složení Oscar Flynn, Ondřej Najman, Pavel Kousal.

Boleslavskému publiku se poprvé oficiálně ukázaly také nové posily. Kromě Kanaďana Mitche Fillmana a Slovince Gašpera Krošelje, kteří se připravují individuálně doma, se představili všichni čtyři zbývající nováčci na soupisce Bruslařů. Na pódium po boku nových spoluhráčů vystoupali postupně zkušený zadák Martin Ševc z Liberce, již zmiňovaný David Cienciala z Třince, Jan Stránský z Chomutova a Adam Zbořil, někdejší kapitán slovenských Nových Zámků.

Právě Adam Zbořil společně s Lukášem Žejdlem a Michalem Vondrkou losoval šestnáct šťastlivců, kteří si z odpoledního soutěžení odnesli hodnotné ceny. Hlavní cenu – vyhlídkový let letadlem – za společnost ŠKO-ENERGO předal Ing. Viktor Kolarčík, který pochválil spolupráci s Bruslařským klubem. Druhou cenu – auto na víkend – předával Zdeněk Menčík a třetí hlavní cenu – permanentku na příští extraligovou sezonu – předali sami hráči.

Potom už následovala autogramiáda a přelet historických letadel, čímž se celá akce nachýlila ke svému konci.

Kompletní fotogalerii najdete tady.


Další články

Aktuality

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.

12.06.2019

Hyka v AHL druhý

Ze zisku poháru pro vítěze AHL se nakonec raduje Martin Nečas v dresu Charlotte Checkers. Tým boleslavského Tomáše Hyky Chicago Wolves porazili 4:1 na zápasy. V celkovém bodování play-off se Hyka umístil na 10. místě (3+12).

28.05.2019

Hyka ve finále

Kam ale zamíří dál? Boleslavský útočník Tomáš Hyka a jeho parťáci z týmu Chicaga Wolves vyhráli v šestém utkání semifinále play-off AHL doma nad San Diegem 3:1, sérii ovládli 4:2 na zápasy a dostali se do finále Calder Cupu. V něm čeká Wolves souboj s týmem Charlotte Checkers, jehož barvy hájí útočník Martin Nečas. Doplňme, že sám Hyka si v semifinále připsal jeden gól a pět asistencí. Už teď se ale začínají objevovat spekulace, kam Hyka zamíří po sezóně. Bude to ruská KHL? Více informací se dočtete v tomto článku.

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.