BK MLADA BOLESLAV
3. 6. 2019 | Michal Konvalina

Dětský den lámal návštěvní rekordy, všichni byli nadšení


M l. B o l. – Nedělní odpoledne patřilo na mladoboleslavském letišti akci Dětský den s Bruslaři. Hokejový klub uspořádal ve spolupráci se společnostmi ŠKO-ENERGO, Autokomplex Menčík a Letiště Mladá Boleslav jedinečný několikahodinový program. Součástí byly mimo jiné soutěž pro děti, prezentace A týmu Bruslařů pro sezonu 2019/2020 a hráčská autogramiáda.

Akce se vydařila po všech stranách a vyšlo i počasí. Mohlo být možná o pár stupínků méně, i přes hodně vysokou teplotu a prudké sluneční paprsky si ale na letiště našly cestu stovky fanoušků. Ti si společně se svými oblíbenci užili nabité odpoledne a akci si pochvalovali i hráči.

„Je to super. A určitě je to super i pro fanoušky, že se s námi seznámí a mohou si s námi užít nějaké hry,“ řekl během představování týmu slovenský bek Oldrich Kotvan. „Užívám si to. Počasí se povedlo, snad se to líbilo i dětem,“ přizvukoval mu další obránce Jiří Kurka.

Asi nejvřelejšího přivítání se na pódiu dočkal Jakub Klepiš, který se představil po bodu svého někdejšího parťáka z Třince a úřadujícího ligového mistra Davida Ciencialy. Potleskem ale fanoušci přivítali i všechny ostatní hráče, třeba kapitána Michala Vondrku s Davidem Šťastným nebo mladou trojici ve složení Oscar Flynn, Ondřej Najman, Pavel Kousal.

Boleslavskému publiku se poprvé oficiálně ukázaly také nové posily. Kromě Kanaďana Mitche Fillmana a Slovince Gašpera Krošelje, kteří se připravují individuálně doma, se představili všichni čtyři zbývající nováčci na soupisce Bruslařů. Na pódium po boku nových spoluhráčů vystoupali postupně zkušený zadák Martin Ševc z Liberce, již zmiňovaný David Cienciala z Třince, Jan Stránský z Chomutova a Adam Zbořil, někdejší kapitán slovenských Nových Zámků.

Právě Adam Zbořil společně s Lukášem Žejdlem a Michalem Vondrkou losoval šestnáct šťastlivců, kteří si z odpoledního soutěžení odnesli hodnotné ceny. Hlavní cenu – vyhlídkový let letadlem – za společnost ŠKO-ENERGO předal Ing. Viktor Kolarčík, který pochválil spolupráci s Bruslařským klubem. Druhou cenu – auto na víkend – předával Zdeněk Menčík a třetí hlavní cenu – permanentku na příští extraligovou sezonu – předali sami hráči.

Potom už následovala autogramiáda a přelet historických letadel, čímž se celá akce nachýlila ke svému konci.

Kompletní fotogalerii najdete tady.


Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.