BK MLADA BOLESLAV
15. 10. 2020 | Klub

Den BK Mladá Boleslav na Hokej.cz

M l. B o l. – V době pozastavení všech hokejových soutěží přišel Hokej.cz s projektem, v nímž se každý den věnuje speciálně jednomu extraligovému klubu. Na Bruslaře přišla řada včera, tedy ve středu 14. října. Co všechno oficiální web českého hokeje o BK Mladá Boleslav představil? Třeba sestřih letošních gólů Davida Šťastného, který se ve čtyřech zápasech trefil čtyřikrát, výběr nejlepších fotografií klubového fotografa Jana Pavlíčka nebo statistické okénko týkající letošní hry Bruslařů. Rovněž došlo na tři zajímavé rozhovory:

Coby Legendu klubu na Hokej.cz vyzpovídali – koho jiného – než Jiřího Hrdinu. Ten se z města aut odrazil k úžasné kariéře, třikrát získal Stanley Cup, v roce 1985 se stal mistrem světa, rok předtím přivezl ze Sarajeva stříbrnou olympijskou medaili. Nyní je už spoustu let skautem NHL. Jak prožíval letošní draft, který vůbec poprvé proběhl čistě online? Jak vzpomíná na své začátky v mladoboleslavském klubu a koho tu – právě jako onen zmíněný skaut – obhlížel letos?

V obsáhlém rozhovoru se rozpovídal také jeden ze dvou současných lodivodů A týmu Radim Rulík. Ten v kabině Bruslařů aktuálně prožívá třetí sezonu, respektive se o to vinou pandemie covid-19 spíš pokouší. Jeho svěřenci totiž mohou aktuálně trénovat jen ve skupinkách po 6 lidech a navíc pouze venku. Pro trenéra profesionálního hokejového týmu doslova noční můra. Jak se teď Středočechům vlastně daří? Jakým způsobem prodělal covid sám Rulík? A jak sám sebe coby trenéra vlastně vidí?

Doporučujeme si poslechnout také livestreamový rozhovor s Radimem Zohornou, který najdete na Instagramu u profilu Tipsport extraligy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Příspěvek sdílený Tipsport extraliga (@telhcz),Říj 14, 2020 v 11:35 PDT


Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.