BK MLADA BOLESLAV
4. 4. 2021 | Adéla Kvapilová

Dělali jsme maximum, abychom se vrátili za stavu 1:1, říká David Bernad

T ř i n e c – Druhá třetina rozhodla i ve druhém semifinálovém klaní. A i v tomto případě padly během prostřední pasáže dvě branky, tentokrát ale ve prospěch Bruslařů. Jsme moc rádi, že si vezeme cenný bodík a vracíme se za nerozhodného stavu,” usmíval se po zápase jednogólový David Bernad, pro kterého to byla první trefa v extraligovém play off.

Druhý semifinálový souboj díky povedené prostřední části vyhrála Mladá Boleslav 3:1. „Řekli jsme si pár věcí, které jsme chtěli oproti prvnímu zápasu změnit. Myslím, že se nám to povedlo. Byli jsme trošku živější. Jsme moc rádi, že si vezeme cenný bodík a vracíme se za nerozhodného stavu,” komentuje výsledek Bernad.

Obrat nastartovala vyrovnávací branka Jakuba Strnada. „Každý gól vás nakopne, obzvlášť když je to v tak vyrovnaném zápase, je to super. Potom už jsme dělali maximum, abychom v dobrém výkonu pokračovali.“

David Bernad vstřelil třetí branku Bruslařů, zároveň to byla jeho první v extraligovém play off. „Vypadalo to s námi blbě, zamkli nás v pásmu. Bránili jsme se. Naštěstí pak nějak puk vypadl a my jsme ujeli do přečíslení tři na dva. Já jsem to dostal do druhé vlny a už jsem nepřemýšlel, že bych někam nahrával a vystřelilo jsem. Zaplaťpánbůh to tam padlo,“ popisuje brejkovou situaci boleslavský bek.

Kompletní rozhovor si můžete pustit na našem YouTube:Zobrazit příspěvek na Instagramu
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav)

Související články

Aktuality

19.04.2021

Bruslaři na kempu repre

Tři mladoboleslavští hokejisté byli nominováni na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa. K reprezentačnímu výběru se v Plzni během příštího týdne připojí útočníci Pavel Kousal s Ondřejem Najmanem a gólman Jan Růžička.

Gratulujeme a držíme palce!

16.04.2021

Bruslaři na MS U18

Na mistrovství světa osmnáctek, které se uskuteční od 26. dubna do 6. května 2021 v americkém Texasu, byli nominováni tři mladí Bruslaři. V reprezentačních barvách se objeví obránce David Moravec, útočník Gabriel Szturc a gólman Oliver Šatný.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

15.04.2021

Nedostupnost webu

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost našeho webu v den sedmého semifinálového utkání s Třincem. Potíže nebyly na straně klubu, ale na straně provozovatele webu, na jehož servery směřovaly hackerské útoky.

11.04.2021

Vacík v reprezentaci

Mladoboleslavský obránce Dominik Vacík se od 13. do 17. dubna zúčastní reprezentačního soustředění kategorie do 20 let ve Vyškově a také dvou přátelských zápasů se Slovenskem.

26.03.2021

Zohorna poprvé v NHL

Radim Zohorna si v noci na 26. března v rámci čtvrtečního hracího dne odbyl svou premiéru v nejslavnější hokejové lize světa. Uvedl se přitom na výbornou, neboť v duelu mezi Pens a Buffalem vsítil rozdílovou trefu!

26.03.2021

Semifinále s Třincem

Bruslaři už znají svého semifinálového soupeře – po nejrychlejším možném vítězství nad Kometou Brno postoupil HC Oceláři Třinec. Druhou semifinálovou dvojici tvoří HC Sparta Praha a Bílí Tygři Liberec. Mladoboleslavští hokejisté budou začínat venku, tedy na ledě Třince, a to v sobotu 3. dubna.