BK MLADA BOLESLAV
30. 4. 2013 | Klub

David Výborný zůstává v Mladé Boleslavi!

M l. B o l. – K 30. dubnu Bruslařský klub pouští do světa první informace o hráčském kádru pro příští sezonu. Tou nejpodstatnější informací je, že David Výborný (na snímku) bude i nadále pokračovat v Mladé Boleslavi. S Bruslařským klubem podepsal smlouvu pro příští rok. Dobrou zprávou jsou bezpochyby i další dvě jména, které se podařilo udržet – na brankáře Michala Valenta a útočníka Martina Koudelku byla uplatněna opce a i oni tudíž ve středočeském městě zůstávají.

Kapitán Výborný bude v BK Mladá Boleslav působit už třetím rokem. „Jednání s Davidem Výborným bylo velmi rychlé, domluvili jsme se prakticky okamžitě. Zájem o jeho působení v Boleslavi byl oboustranný. Stejně tak jsme rádi, že u nás budou dál působit i Michal Valent a Martin Koudelka,“ řekl generální manažer Tůma. Valenta čeká v dresu Bruslařů čtvrtá sezona, Koudelku druhá.

K 30. dubnu 2013 končí v BK Mladá Boleslav hostování těmto hráčům: Jaroslav Kasík, Tomáš Kolafa, Ondřej Šmach, Ondřej Havlíček, Petr Kafka, Tomáš Pitule

V nejbližších dnech přineseme další informace o boleslavském kádru.

Další články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.