BK MLADA BOLESLAV
12. 3. 2019 | Zdena Bobková

David Němeček: Po první výhře jsme usnuli na vavřínech

M l. B o l. – Mladé Boleslavi se nepodařil vstup do utkání, domácí inkasovali hned ve 4. minutě utkání, když přesilovku využil hostující Dufek. Středočeši se poté všemožně, ale bohužel marně, snažili prosadit, ale dali vyniknout jen skvěle chytajícímu Kašíkovi. V závěru zápasu pečetil do prázdné brány Sedláček. Série předkola play-off se tak stěhuje do Zlína za stavu 1:1, kde Bruslaři odehrají své zápasy ve čtvrtek a v pátek. K pozápasovému rozhovoru jsme před mikrofon pozvali obránce Davida Němečka. Jak on viděl druhý duel se Zlínem se dozvíte v následujícím videorozhovoru.

Od začátku zápasu bylo vidět, že do zápasu vstoupil jiný Zlín. „Vletěli na nás, byli na to líp připraveni než my. Dali hned gól, a pak už to zamkli,“ viděl začátek duelu David Němeček. Bruslaři se snažili o dotažení jednogólového náskoku, ale šedesáti minut se jim brankáře Libora Kašíka nepodařilo překonat.

Ve srovnání obou domácích duelů byl obránce se sedmasedmdesátkou hodně kritický a uznal, že oba zápasy jsou ve své podstatě nesrovnatelné. „V prvním zápase z nás byla cítit chuť po vítězství, bojovnost. Bruslili jsme a drželi jsme svůj systém. Ve druhém zápase jsme bohužel usnuli na vavřínech, uspokojili jsme se s první výhrou, a to v play-off prostě nemůžeme,“ uzavírá hodnocení obou duelů.

Stav série je tedy po dvou duelech v Mladé Boleslavi vyrovnaná a za stavu 1:1 se stěhuje ke dvěma zápasům do Zlína. „V play-off bude každý zápas těžký. Já věřím, že když k tomu dobře přistoupíme a dobře se na to připravíme a bude tam chuť a touha po vítězství, tak ty zápasy zvládneme,“ věří v bojovnost a nasazení Bruslařů. Duely ve Zlíně se hrají ve čtvrtek a v pátek. Pokud i poté bude série nerozhodná, vrátí se zpět do Mladé Boleslavi v neděli 17. března.

Související články

Aktuality

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.