BK MLADA BOLESLAV
12. 3. 2019 | Zdena Bobková

David Němeček: Po první výhře jsme usnuli na vavřínech

M l. B o l. – Mladé Boleslavi se nepodařil vstup do utkání, domácí inkasovali hned ve 4. minutě utkání, když přesilovku využil hostující Dufek. Středočeši se poté všemožně, ale bohužel marně, snažili prosadit, ale dali vyniknout jen skvěle chytajícímu Kašíkovi. V závěru zápasu pečetil do prázdné brány Sedláček. Série předkola play-off se tak stěhuje do Zlína za stavu 1:1, kde Bruslaři odehrají své zápasy ve čtvrtek a v pátek. K pozápasovému rozhovoru jsme před mikrofon pozvali obránce Davida Němečka. Jak on viděl druhý duel se Zlínem se dozvíte v následujícím videorozhovoru.

Od začátku zápasu bylo vidět, že do zápasu vstoupil jiný Zlín. „Vletěli na nás, byli na to líp připraveni než my. Dali hned gól, a pak už to zamkli,“ viděl začátek duelu David Němeček. Bruslaři se snažili o dotažení jednogólového náskoku, ale šedesáti minut se jim brankáře Libora Kašíka nepodařilo překonat.

Ve srovnání obou domácích duelů byl obránce se sedmasedmdesátkou hodně kritický a uznal, že oba zápasy jsou ve své podstatě nesrovnatelné. „V prvním zápase z nás byla cítit chuť po vítězství, bojovnost. Bruslili jsme a drželi jsme svůj systém. Ve druhém zápase jsme bohužel usnuli na vavřínech, uspokojili jsme se s první výhrou, a to v play-off prostě nemůžeme,“ uzavírá hodnocení obou duelů.

Stav série je tedy po dvou duelech v Mladé Boleslavi vyrovnaná a za stavu 1:1 se stěhuje ke dvěma zápasům do Zlína. „V play-off bude každý zápas těžký. Já věřím, že když k tomu dobře přistoupíme a dobře se na to připravíme a bude tam chuť a touha po vítězství, tak ty zápasy zvládneme,“ věří v bojovnost a nasazení Bruslařů. Duely ve Zlíně se hrají ve čtvrtek a v pátek. Pokud i poté bude série nerozhodná, vrátí se zpět do Mladé Boleslavi v neděli 17. března.

Související články

Aktuality

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

15.03.2019

Dorostu skončila sezona

Mladoboleslavským dorostencům skončila sezóna poté, co nezvládli z dvojzápasu s Českými Budějovicemi získat potřebný počet bodů, zatímco jejich jihlavský sok porazil Žďár a díky lepším vzájemným zápasům s Boleslaví postupuje dále Jihlava, zatímco Bruslařům skončila sezóna. "Já musím celé mužstvo pochválit a dát jim velký dík nejen za tento zápas, ale za celou sezónu. Protože to možná byl už poslední zápas sezóny a když Jihlava udělá čtyři body, tak končíme. Velký dík patří kolegovi Láďovi Kolnerovi, samozřejmě i vedoucímu Tomáši Rajglovi, který pro nás také udělal spoustu práce. A na závěr panu Borisovi Žabkovi, který nám pomáhal celou sezónu s beky," řekl hlavní trenér dorostu Jiří Zörkler.

09.03.2019

Linka H bude posílena

BK Mladá Boleslav se vám ve spolupráci s Dopravním podnikem Mladá Boleslav pokusí i s ohledem na pozdní začátky zápasů předkola usnadnit cestu domů. 10 minut po skončení obou utkání pojede ze zastávky "Zimní stadion" již tradiční linka H, která bude navýšena na tři autobusy MHD.

08.03.2019

R. Haas chytal SM-Liigu

Devatenáctiletý brankář Radek Haas, syn mladoboleslavského trenéra gólmanů, má za sebou významnou premiéru. Odchytal svůj první zápas ve finské SM-Liize, a to za tým Pori. V zápase proti celku Sport Vaasa ale Haasův celek prohrál těsně 3:4.

08.03.2019

Začátky zápasů v 19:00

Na klub dorazila oficiální zpráva od BPA - první dva domácí zápasy Bruslařů v předkole (tj. v pondělí 11. března a v úterý 12. března) odstartují v 19 hodin. Tento čas určili po dohodě televizní vysílatelé. BK Mladá Boleslav bude v pondělí vysílat O2 TV a v úterý Česká televize.