BK MLADA BOLESLAV
12. 3. 2019 | Zdena Bobková

David Němeček: Po první výhře jsme usnuli na vavřínech

M l. B o l. – Mladé Boleslavi se nepodařil vstup do utkání, domácí inkasovali hned ve 4. minutě utkání, když přesilovku využil hostující Dufek. Středočeši se poté všemožně, ale bohužel marně, snažili prosadit, ale dali vyniknout jen skvěle chytajícímu Kašíkovi. V závěru zápasu pečetil do prázdné brány Sedláček. Série předkola play-off se tak stěhuje do Zlína za stavu 1:1, kde Bruslaři odehrají své zápasy ve čtvrtek a v pátek. K pozápasovému rozhovoru jsme před mikrofon pozvali obránce Davida Němečka. Jak on viděl druhý duel se Zlínem se dozvíte v následujícím videorozhovoru.

Od začátku zápasu bylo vidět, že do zápasu vstoupil jiný Zlín. „Vletěli na nás, byli na to líp připraveni než my. Dali hned gól, a pak už to zamkli,“ viděl začátek duelu David Němeček. Bruslaři se snažili o dotažení jednogólového náskoku, ale šedesáti minut se jim brankáře Libora Kašíka nepodařilo překonat.

Ve srovnání obou domácích duelů byl obránce se sedmasedmdesátkou hodně kritický a uznal, že oba zápasy jsou ve své podstatě nesrovnatelné. „V prvním zápase z nás byla cítit chuť po vítězství, bojovnost. Bruslili jsme a drželi jsme svůj systém. Ve druhém zápase jsme bohužel usnuli na vavřínech, uspokojili jsme se s první výhrou, a to v play-off prostě nemůžeme,“ uzavírá hodnocení obou duelů.

Stav série je tedy po dvou duelech v Mladé Boleslavi vyrovnaná a za stavu 1:1 se stěhuje ke dvěma zápasům do Zlína. „V play-off bude každý zápas těžký. Já věřím, že když k tomu dobře přistoupíme a dobře se na to připravíme a bude tam chuť a touha po vítězství, tak ty zápasy zvládneme,“ věří v bojovnost a nasazení Bruslařů. Duely ve Zlíně se hrají ve čtvrtek a v pátek. Pokud i poté bude série nerozhodná, vrátí se zpět do Mladé Boleslavi v neděli 17. března.

Související články

Aktuality

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.

06.05.2019

Zohorna doma

Boleslavský útočník Radim Zohorna u českého národního týmu bohužel skončil a na mistrovství světa se tak nepodívá. Podle vyjádření reprezentačního trenéra Říhy jsou v tom zdravotní problémy.

04.05.2019

Němeček do Finska

Obránce David Němeček skutečně opouští Mladou Boleslav. Odchází na zahraniční angažmá do Finska. Jako novou posilu ho představil klub Rauman Lukko.

02.05.2019

Nově s UPS

BK Mladá Boleslav zahájil novou spolupráci se společností UPS. UPS poskytuje dopravní služby a nově se připojila k poskytování dopravních služeb v našem FANSHOPU a fanouškům přináší možnost ušetřit. U přepravy s UPS se totiž neplatí poplatek za dobírku. Dále nabízí nejlevnější dopravu až domů a při nákupu nad 1.200,- Kč je doprava ZDARMA. Více informací o společnosti UPS naleznete zde.