BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2019 | Zdena Bobková

David Bernad: Neskutečně těžký zápas! Jsem rád, že jsme ho zvládli

M l. B o l. – Obránce David Bernad Bruslařům kvůli zranění chyběl více jak měsíc. Připraven naskočit do ostrého zápasu byl sice už v utkání proti Liberci, ale trenéři jej nakonec nepostavili. Svůj první zápas tak odehrál až v pátek proti Třinci. Ten se Bruslařům vůbec nepovedl, prohráli jej 0:3. V zápase s Plzní už byl ale vidět více, a navíc přidal i důležitou vyrovnávací trefu na 3:3. Jak se ukázalo, byl to důležitý moment tohoto utkání. Vítězná branka totiž padla až v nastaveném čase, v prodloužení rozhodl šikovnou tečí Zohorna.

Vítězství nad Plzní se ale nerodilo snadno. Plzeň v zápase rychle vedla, ale Boleslav ještě v první třetině otočila. Milan Gulaš Plzni vrátil vedení, ale právě David Bernad, kterého jsme si po zápase pozvali k mikrofonu, se zasloužil svou přesnou trefou o vyrovnání. „Byl to hodně těžký zápas. Plzeň má skvělý tým a Milana Gulaše, který opět udělal dva góly. Je trochu odškočený,“ říká na adresu vousatého kanonýra a pokračuje: „Zápas byl neskutečně těžký, ale jsem rád, že jsme ho takhle urvali a máme dva body.“

Obránce s číslem sedmnáct na dresu si deset vteřin před koncem druhé třetiny připsal gól za vyrovnávací trefu na 3:3. Přiznal však, že tento zásadní moment duelu byl možná i dílem náhody. „Odrazilo se to ke mně. Přiznám se, že jsem prostě jen zavřel oči, a vystřelil,“ dodává s úsměvem na tváři a dodává, že se mu v ten moment hodně ulevilo.

Celý rozhovor najdete na následujícím videu:


Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.