BK MLADA BOLESLAV
6. 4. 2011 | Daniel Langer

Daniel Boháč: Musíme lépe bruslit a zpřesnit naši hru

M l. B o l. - Zdá se, že pohrom, které letos zasáhly Bruslařský klub, stále ještě není dost a fanoušek mladoboleslavského hokeje musel skousnout další hořkou pilulku. Po bezkrevném výkonu slaví rival z Ústí nad Labem pohodlné vítězství a připisuje si první bod. Není tedy divu, že Daniel Boháč (na snímku) nenacházel pro svůj tým slova chvály. Utkání sice mnoho pozitiv nepřineslo, přesto není třeba propadat panice. Věřme, že další utkání vyjdou Středočechům lépe a série bude ještě dlouhá.

Danieli, takto jste si vstup do barážových bojů určitě nepředstavovali...

Ani v nejhorším snu. Ústí ukázalo velkou sílu a ihned od začátku na nás zatlačilo. Lépe bruslili a my to nasazené tempo vůbec nedokázali zachytit.

Je tu něco, čím vás soupeř v úvodním utkání překvapil?

To se nedá takto říct. My moc dobře věděli, jakou hru produkovali v play-off. Průpravu jsme měli kvalitní, jen se nám ji dnes nepodařilo překlopit na hřiště.

Dobře, zeptám se jinak. Co musíte zlepšit do příštích utkání, aby se podobný scénář už neopakoval?

Především musíme začít bruslit a vyvarovat se faulů. Také by to chtělo zpřesnit naši hru, předvedli jsme spoustu chyb.

Po druhé přestávce přinesla vaše hra slibné náznaky, které ale zůstaly nevyužity. Jako příklad za všechny jmenujme nevyužité trestné střílení...

Něco jsme si řekli v kabině, provedli se změny v sestavě a začali jsme hrát hokej, který už se blížil tomu, co chceme v baráži produkovat. Bohužel se nám nepodařilo kýženou branku vstítit a utkání zdramatizovat.

Dnes se blýskl třemi kanadskými body Lukáš Handlovský, tedy hráč, který byl z Mladé Boleslavi odejit pro nadbytečnost. Pro vás zdvižený prst, že?

Středeční utkání se mu vyvedlo, nikde ale není psáno, že bychom mu to snad dovolili znovu zopakovat. Teď už musíme začít dávat góly my.

Zmínil jste střílení branek. Ani v této disciplíně dnes Boleslav neslavila úspěch. Co říkáte na výkon Francouze?

Pokud vím, v play-off měl dobrá čísla, my ho ale dnes vůbec neprověřili. Zatím neměl šanci ukázat, co v něm je.

Děkuji za rozhovor!

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.