BK MLADA BOLESLAV
17. 3. 2016 | Jitka Čechová

Další nové smlouvy! V Boleslavi pokračují hned tři Tomášové

M l. B o l. – Ani uprostřed zuřícího play-off Bruslařský klub nezahálí na poli „diplomatickém a papírovém“ a pojišťuje si služby hráčů, o které nechce přijít. I v další sérii nově podepsaných smluv najdeme trojici jmen, která nepochybně potěší – v Mladé Boleslavi budou pokračovat obránce Tomáš Voráček a útočníci Tomáš Urban a Tomáš Hyka. Středočeši i jejich fanoušci si mohou radostí zavýsknout.

Nejstarší ze zmíněné trojice Tomáš Urban je výraznou postavou nejen Bruslařského klubu ale vůbec celé extraligy. Dva metry a dva centimetry vysoký „kolohnát“ je postrachem soupeřů, který operuje především na jejich brankovišti. Obehrát jeho dlouhé nohy i ruce je málem nadlidský úkol. V právě probíhajícím play-off navíc ukázal, že je to i týmový plejer, kterému záleží na spoluhráčích – to když pomstil faul na Davida Výborného. V základní části byl nejproduktivnějším Boleslavákem i nejlepším střelcem (17+16).

„V Boleslavi si vážím hlavně důvěry trenérů. Letošní sezonu považuji za jednu ze svých nejlepších a moc rád zůstávám,“ komentuje podpis své nové roční smlouvy sám Tomáš Urban.

Fanoušky jistě potěší i setrvání obránce Tomáše Voráčka. Nejvyšší počet hitů, nejvíc zblokovaných střel, jednoznačný celosezónní lídr Radegast indexu, kterého až v závěru základní části v rámci celé Tipsport extraligy těsně předhonil liberecký Výtisk. Odehrál všech 52 zápasů a ještě k tomu stačil nastoupit do všech dosavadních reprezentačních akcí.

„Přiznávám, že jsem měl více nabídek, ale Boleslav byla prioritou. Proto jsem rád, že jsme se dohodli,“ hlásí Tomáš Voráček na adresu své dvouleté smlouvy. „Pevně věřím, že to bude ještě lepší, že na sobě budu dál makat, a že budu pevnou součástí jak boleslavského A týmu, tak třeba i toho nároďáku,“ dodává.

Nejmladší úderné komando Boleslavi Lenc, Musil, Hyka trápí soupeře a nadzdvihává diváky ze sedadel. Až do teď to nebylo jasné – budou ve své jízdě pokračovat i za rok? Odpověď je nasnadě, Lenc a Musil už podepsali dříve, teď tak učinil i Tomáš Hyka. Nejmladší pravidelně hrající útočník Mladé Boleslavi je zdejším rodákem a odchovancem, který i ve svých dvaadvaceti letech stihl už dvě zahraniční angažmá. V základní části skončil v klubovém kanadském bodování na druhém místě (12+18) a pyšní se nejvyšším počtem asistencí!

„Boleslav je mým domovem a vždycky bude. Na tomhle zimáku jsem vyrostl. Proto jsem rád, že zůstávám. Kvůli sobě, trenérům, fanouškům i rodině. Věřím, že to bude lepší a lepší, a že dojdeme daleko,“ říká ke své nové roční smlouvě s opcí Hyka.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.