BK MLADA BOLESLAV
22. 8. 2011 | Jitka Čechová

Co nového ukáže přípravné utkání s Benátkami nad Jizerou?

M l. B o l. - Extraligová sezona 2011/2012 už začíná pomaličku klepat na dveře, do jejího startu zbývá již jen necelý měsíc! Bruslařský klub se mimo to ocitl přesně v polovině svého rozpisu přípravných zápasů a domácím utkáním s Benátkami nad Jizerou se tak přehoupne do poloviny druhé. Duel těchto dvou týmů, přičemž jeden má toho druhého tak říkajíc rovnou za humny, se uskuteční v úterý 23. srpna a to od obvyklých 17:30.

Benátky nad Jizerou za sebou mají již třetí prvoligovou sezonu. Završily ji v předkole play-off, kdy v pátém rozhodujícím zápase nestačily na Orly Znojmo. Dá se říct, že tak již tradičně zakončily své působení v lize na velmi slušné pozici.

Asi netřeba nikterak důrazně připomínat, že Benátky zároveň působí jako farma libereckých Bílých Tygrů, toto partnerství je hojně využívané a v hokejových kruzích velmi dobře známé. A právě ono by mělo zajistit přísun také několika extraligových hokejistů, kteří se nevejdou na soupisku Liberce v rámci turnaje European Trophy. "Měli jsme s Tygry domluvené dva přípravné zápasy, ale oni se pak rozhodli pro evropskou soutěž, a tak je odehrajeme s Benátkami. V Liberci nám však slíbili zkvalitnění benáteckého kádru," nechal se v nedávném rozhovoru pro tento web slyšet trenér Vladimír Jeřábek.

Těžko odhadovat, koho očekávat z města v Podještědí, samotná soupiska Benátek nad Jizerou pak oproti minulému ročníku zatím nedoznala mnoha změn, ačkoliv podle klubového webu se zdá, že v týmu je na zkoušku hned několik hráčů. Mimo to můžeme připomenout, že na soupisce Benátek figuruje také bratr – dvojče – boleslavského Lukáše Pabišky Marek.

HC Benátky nad Jizerou nastoupily v minulém utkání proti Ústí nad Labem v této sestavě: Nedvídek - Kajínek, Niko, Bendík, Ulrych, Vála, Vitásek, Hobza - Klimt, Skořepa, Weiss, Kopic, Král, Krejčík, Liška, Jech, Kellner, Jonák, Kouřil, Skalický

BK Mladá Boleslav nastoupil v minulém utkání proti Litvínovu v této sestavě: Valent - Mozík, Rýgl, Dudáš, Baldwin, Jindra, Marušák, Chaloupka - Pabiška, Tomas, Belay, Mikulík, Tománek, Balaštík, Vrbata, Loskot, Hrdel, Jiránek, Lenc, Výborný, Pabiška

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.