BK MLADA BOLESLAV
11. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Chceme opět hrát play-off, zaznělo na tiskové konferenci klubu

M i ch a l o v i c e – V úterý dopoledne se v michalovickém hotelu Sand Martin odehrála tradiční předsezónní tisková konference. Manažeři a činovníci klubu představili své hlavní vize na nadcházející sezónu. "Chceme hrát klidný střed tabulky a vytvořit si dobrou pozici do play off," řekl mimo jiné sportovní manažer Jaromír Látal. Generální manažer Jan Tůma také oznámil, že ve středu klub spustí zcela nový, responsivní web.

Manažeři klubu se nejprve ohlédli za již uplynulou sezónou. Poslední dvě zhodnotili jako neúspěšné a do té nadcházející mají mnohem vyšší cíle. Jak sportovní manažer, tak i hlavní trenér si pochvalovali podmínky, které od vedení klubu mají. "Jaké jsme měli požadavky na vedení klubu, takové byly splněny. O každém hráči jsme však hodně debatovali. Na všech postech se nám ale podařilo najít shodu. Se skladbou mužstva jsem maximálně spokojený," řekl novinářům Jaromír Látal. Podle Vladimíra Kýhose se mužstvo vhodně doplnilo a noví hráči dobře zapadli mezi ty stávající.

Generální manažer klubu Jan Tůma pak zmínil také novinky, na které se mohou fanoušci těšit. "Máme nový vstupenkový odbavovací systém a je možné kupovat vstupenky on-line. Zítra spouštíme nový klubový web a budeme mít novou grafiku. Určitě budeme mít také spoustu novinek ve fanshopu. Největší marketingový tahák je pro mě ale dobrý hokej. Věřím, že budeme hrát výborný hokej a lidé se budou chodit na zimák bavit," dodal Jan Tůma. Řekl také, že stejně jako loni, i letos by měl rozpočet klubu přesáhnout sto milionů korun. Výdaje se však podle něj odvíjejí od sportovních úspěchů či neúspěchů, v případě neúspěšné sezóny rostou.

Představitelé Bruslařského klubu také představili své představy do nadcházející sezóny. Jejich cílem je hrát play off. "Chceme hrát klidný střed tabulky a vytvořit si dobrou pozici do play off," sdělil sportovní manažer Jaromír Látal. Kompletní textový přenos z tiskové konference naleznete na serveru Onlajny .

Hlavní trenér Bruslařského klubu Vladimír Kýhos poskytl klubovému webu, jenž se již od středy převlékne do moderního kabátu, rozhovor, který můžete kompletně zhlédnout na našem YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

02.11.2018

Předprodej zrušen

Páteční předprodej vstupenek na vedení klubu je ze zdravotních důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení. Vstupenky můžete kupovat online nebo poté v neděli před samotným utkáním.

29.10.2018

Předehrávka zápasu

Utkání 42. kola mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví se z únorového termínu posouvá už na úterý 4. prosince. V Ostravě padne úvodní buly v 17 hodin.