BK MLADA BOLESLAV
11. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Chceme opět hrát play-off, zaznělo na tiskové konferenci klubu

M i ch a l o v i c e – V úterý dopoledne se v michalovickém hotelu Sand Martin odehrála tradiční předsezónní tisková konference. Manažeři a činovníci klubu představili své hlavní vize na nadcházející sezónu. "Chceme hrát klidný střed tabulky a vytvořit si dobrou pozici do play off," řekl mimo jiné sportovní manažer Jaromír Látal. Generální manažer Jan Tůma také oznámil, že ve středu klub spustí zcela nový, responsivní web.

Manažeři klubu se nejprve ohlédli za již uplynulou sezónou. Poslední dvě zhodnotili jako neúspěšné a do té nadcházející mají mnohem vyšší cíle. Jak sportovní manažer, tak i hlavní trenér si pochvalovali podmínky, které od vedení klubu mají. "Jaké jsme měli požadavky na vedení klubu, takové byly splněny. O každém hráči jsme však hodně debatovali. Na všech postech se nám ale podařilo najít shodu. Se skladbou mužstva jsem maximálně spokojený," řekl novinářům Jaromír Látal. Podle Vladimíra Kýhose se mužstvo vhodně doplnilo a noví hráči dobře zapadli mezi ty stávající.

Generální manažer klubu Jan Tůma pak zmínil také novinky, na které se mohou fanoušci těšit. "Máme nový vstupenkový odbavovací systém a je možné kupovat vstupenky on-line. Zítra spouštíme nový klubový web a budeme mít novou grafiku. Určitě budeme mít také spoustu novinek ve fanshopu. Největší marketingový tahák je pro mě ale dobrý hokej. Věřím, že budeme hrát výborný hokej a lidé se budou chodit na zimák bavit," dodal Jan Tůma. Řekl také, že stejně jako loni, i letos by měl rozpočet klubu přesáhnout sto milionů korun. Výdaje se však podle něj odvíjejí od sportovních úspěchů či neúspěchů, v případě neúspěšné sezóny rostou.

Představitelé Bruslařského klubu také představili své představy do nadcházející sezóny. Jejich cílem je hrát play off. "Chceme hrát klidný střed tabulky a vytvořit si dobrou pozici do play off," sdělil sportovní manažer Jaromír Látal. Kompletní textový přenos z tiskové konference naleznete na serveru Onlajny .

Hlavní trenér Bruslařského klubu Vladimír Kýhos poskytl klubovému webu, jenž se již od středy převlékne do moderního kabátu, rozhovor, který můžete kompletně zhlédnout na našem YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.