BK MLADA BOLESLAV
4. 3. 2021 | Klub

Charitativní dražba dresů prolomila rekord. Děkujeme, že pomáháte s námi!

M l. B o l. – Psali jsme to už loni a letos to musíme napsat zas – aukce speciálních charitativních dresů, která skončila ve středu 3. března večer, opět prolomila klubový rekord. Zatímco loni se podařilo vybrat něco přes 130 tisíc korun, letos se nám díky vám a vaší ochotě pomáhat podařilo získat přesně 150.470,- korun! Úspěšní dražitelé budou v co možná nejkratší době kontaktování ohledně platby a s informací, jak dres se štulpnami získat do svého držení.

Jak už jsme několikrát avizovali, výtěžek aukce poputuje do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, k ní přidruženému dětskému domovu pro děti do tří let a také do Centra 83, které pečuje o osoby s mentálním postižením.

„Jedná se už o třetí projekt tohoto typu, v uplynulých letech jsme dražili dresy lososové barvy pro Nedonošenecké oddělení Klaudiánovy nemocnice a fialkové dresy pro Chirurgické oddělení téže nemocnice. Těší nás, že fanoušci přijali tyto naše projekty za vlastní a aktivně se na nich podílí. Díky nim je každým rokem vybraná částka vyšší,“ říká generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma.

Další články

Aktuality

19.04.2021

Bruslaři na kempu repre

Tři mladoboleslavští hokejisté byli nominováni na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa. K reprezentačnímu výběru se v Plzni během příštího týdne připojí útočníci Pavel Kousal s Ondřejem Najmanem a gólman Jan Růžička.

Gratulujeme a držíme palce!

16.04.2021

Bruslaři na MS U18

Na mistrovství světa osmnáctek, které se uskuteční od 26. dubna do 6. května 2021 v americkém Texasu, byli nominováni tři mladí Bruslaři. V reprezentačních barvách se objeví obránce David Moravec, útočník Gabriel Szturc a gólman Oliver Šatný.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

15.04.2021

Nedostupnost webu

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost našeho webu v den sedmého semifinálového utkání s Třincem. Potíže nebyly na straně klubu, ale na straně provozovatele webu, na jehož servery směřovaly hackerské útoky.

11.04.2021

Vacík v reprezentaci

Mladoboleslavský obránce Dominik Vacík se od 13. do 17. dubna zúčastní reprezentačního soustředění kategorie do 20 let ve Vyškově a také dvou přátelských zápasů se Slovenskem.

26.03.2021

Zohorna poprvé v NHL

Radim Zohorna si v noci na 26. března v rámci čtvrtečního hracího dne odbyl svou premiéru v nejslavnější hokejové lize světa. Uvedl se přitom na výbornou, neboť v duelu mezi Pens a Buffalem vsítil rozdílovou trefu!

26.03.2021

Semifinále s Třincem

Bruslaři už znají svého semifinálového soupeře – po nejrychlejším možném vítězství nad Kometou Brno postoupil HC Oceláři Třinec. Druhou semifinálovou dvojici tvoří HC Sparta Praha a Bílí Tygři Liberec. Mladoboleslavští hokejisté budou začínat venku, tedy na ledě Třince, a to v sobotu 3. dubna.