BK MLADA BOLESLAV
7. 7. 2019 | Klub

Centrum 83 si i díky Bruslařům pořídilo nové vozidlo


M l. B o l. – Jak jste jistě postřehli, BK Mladá Boleslav dlouhodobě podporuje mimo jiné také Centrum 83, poskytovatele sociálních služeb v Mladé Boleslavi. I díky vám, fanouškům, a samotným Bruslařům se Centru podařilo zakoupit si nové devítimístné vozidlo.

"Jedná se o devítimístný automobil Ford Tournero Custom, na který jsme si našetřili velkou měrou z neúčelových darů, které jsme obdrželi v průběhu několika let, včetně toho od Bruslařského klubu. Auto máme upraveno na míru s několika vychytávkami pro pohodlí a především bezpečnost našich klientů, radost máme zejména z otočného výsuvného automatického sedadla, se kterým bude přeprava imobilních a špatně pohyblivých klientů jednodušší," řekla pro klubový web Martina Svárovská z Centra 83.

Centrum 83 BK Mladá Boleslav dlouhodobě fandí a ani tentokrát neopomněli popřát Bruslařům co možná nejlepší extraligovou sezonu.

Další články

Aktuality

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.

10.07.2019

Mazancová reprezentuje

Boleslavská hokejistka Tereza Mazancová se od 6. července účastní v rámci World Roller Games ženského mistrovství světa v inline hokeji. V národním dresu odehrála všechny čtyři utkání základní skupiny, v nichž naše holky dominovaly. Vyrovnávací gól Mazancové v zápase s Finkami znamenal obrat v boji o první místo skupiny B. Ve čtvrtfinále se Češkám postaví reprezentantky Japonska. Výsledky můžete sledovat zde.

25.06.2019

Rozpis ledu mládeže

V sekci Mládež → Informace pro rodiče nově najdete rozpis obsazení obou ledových ploch platný pro sezonu 2019/2020 platný od září 2019.

24.06.2019

Bernad a Flynn mistry

Boleslavský obránce David Bernad a útočník Oscar Flynn se v neděli 23. června stali mistry české extraligy v inline hokeji v dresu IHC Prague Rats.

20.06.2019

FANSHOP uzavřen

E-shop FANSHOPU BK Mladá Boleslav bude od 28. června do 14. července mimo provoz z důvodu dovolené. Objednávky zadané v tomto období budou vyřizovány od 15. července. Kamenná prodejna bude uzavřena od 12. července do 26. července, opět z důvodu dovolené. Znovu se bude otevírat v pondělí 29. července a bude platit klasická otevírací doba PO – PÁ od 10:00 do 17:00

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.