BK MLADA BOLESLAV
7. 7. 2019 | Klub

Centrum 83 si i díky Bruslařům pořídilo nové vozidlo


M l. B o l. – Jak jste jistě postřehli, BK Mladá Boleslav dlouhodobě podporuje mimo jiné také Centrum 83, poskytovatele sociálních služeb v Mladé Boleslavi. I díky vám, fanouškům, a samotným Bruslařům se Centru podařilo zakoupit si nové devítimístné vozidlo.

"Jedná se o devítimístný automobil Ford Tournero Custom, na který jsme si našetřili velkou měrou z neúčelových darů, které jsme obdrželi v průběhu několika let, včetně toho od Bruslařského klubu. Auto máme upraveno na míru s několika vychytávkami pro pohodlí a především bezpečnost našich klientů, radost máme zejména z otočného výsuvného automatického sedadla, se kterým bude přeprava imobilních a špatně pohyblivých klientů jednodušší," řekla pro klubový web Martina Svárovská z Centra 83.

Centrum 83 BK Mladá Boleslav dlouhodobě fandí a ani tentokrát neopomněli popřát Bruslařům co možná nejlepší extraligovou sezonu.

Další články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.