BK MLADA BOLESLAV
13. 12. 2018 | Klub

Bývalí hráči Mladé Boleslavi se po roce opět setkali

M l. B o l. – Už tradiční setkání členů staré gardy, neboli hráčů, kteří v minulosti oblékali dres BK Mladá Boleslav, proběhlo v pondělí 3. prosince v restauraci na zimním stadionu. Ani letos na něm nechyběl zástupce současného vedení klubu, stejně jako loni dorazil generální manažer Mgr. Jan Tůma.

Sraz, který je dlouhodobě stanoven na první prosincové pondělí, začal v pět hodin už tradiční "zpovědí" generálního manažera. Dotazy padaly na nejrůznější témata, ať už sportovní a finanční nebo třeba týkající se zimního stadionu či snad výhledů do budoucna.

Připomeňme, že Bruslařský klub na své bývalé hráče myslí nejen s tímto setkáním, ale každoročně jim tak věnuje permanentky na hokej.

Podívejte se na několik fotografií.

Další články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady