BK MLADA BOLESLAV
6. 3. 2018 | Jitka Čechová

Byl to klíčový zápas, oddechl si Dominik Pacovský. Ale nekončíme

M l. B o l. – Bruslaři vkročili do play-out na výbornou. První třetina zápasu s Jihlavou (která jediná se může na Boleslav či Chomutov dotáhnout) sice vyšla Boleslavi naprázdno, v té druhé ale rozjela velký gólový koncert. Dvěma góly se blýskl i Dominik Pacovský.

Dvougólový Dominik Pacovský, který se prosadil právě v produktivní druhé části, byl po zápase spokojený. Jak sám naznačil – poprvé po delší době. „Zápas s Jihlavou musím hodnotit pozitivně. Podali jsme kompaktní, týmový výkon. Až na hranici našich možností. Takže tentokrát se můžeme bavit o kladných věcech,“ hlásil klidnějším hlasem, než jaký jsme u Bruslařů v posledních týdnech slýchali.

Bruslaři na soupeře vlétli, očividně mu chtěli ukázat, kdo je ve ŠKO-ENERGO aréně pánem. Gól tam ale ne a ne spadnout. Až ve druhé části. „Byli jsme v klidu. Říkali jsme si, že když budeme pokračovat v tom, co jsme hráli v první třetině, musíme to zvládnout,“ řekl Pacovský a hned dodal: „Hodně nám v tom pomohla dvojnásobná přesilovka, ale i to do hry patří.“

S čím do skupiny O umístění chtěli Boleslavští vkročit? „Úvodní zápas play-out jsme vnímali jako klíčový. Kdyby to nevyšlo, byli bychom v o dost jiné situaci. I tak ale nekončíme,“ varoval na konci rozhovoru Pacovský.

Související články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav