BK MLADA BOLESLAV
6. 3. 2018 | Jitka Čechová

Byl to klíčový zápas, oddechl si Dominik Pacovský. Ale nekončíme

M l. B o l. – Bruslaři vkročili do play-out na výbornou. První třetina zápasu s Jihlavou (která jediná se může na Boleslav či Chomutov dotáhnout) sice vyšla Boleslavi naprázdno, v té druhé ale rozjela velký gólový koncert. Dvěma góly se blýskl i Dominik Pacovský.

Dvougólový Dominik Pacovský, který se prosadil právě v produktivní druhé části, byl po zápase spokojený. Jak sám naznačil – poprvé po delší době. „Zápas s Jihlavou musím hodnotit pozitivně. Podali jsme kompaktní, týmový výkon. Až na hranici našich možností. Takže tentokrát se můžeme bavit o kladných věcech,“ hlásil klidnějším hlasem, než jaký jsme u Bruslařů v posledních týdnech slýchali.

Bruslaři na soupeře vlétli, očividně mu chtěli ukázat, kdo je ve ŠKO-ENERGO aréně pánem. Gól tam ale ne a ne spadnout. Až ve druhé části. „Byli jsme v klidu. Říkali jsme si, že když budeme pokračovat v tom, co jsme hráli v první třetině, musíme to zvládnout,“ řekl Pacovský a hned dodal: „Hodně nám v tom pomohla dvojnásobná přesilovka, ale i to do hry patří.“

S čím do skupiny O umístění chtěli Boleslavští vkročit? „Úvodní zápas play-out jsme vnímali jako klíčový. Kdyby to nevyšlo, byli bychom v o dost jiné situaci. I tak ale nekončíme,“ varoval na konci rozhovoru Pacovský.

Související články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Žabonosy
×
Dnes v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC ZUBR Přerov