BK MLADA BOLESLAV
6. 3. 2018 | Jitka Čechová

Byl to klíčový zápas, oddechl si Dominik Pacovský. Ale nekončíme

M l. B o l. – Bruslaři vkročili do play-out na výbornou. První třetina zápasu s Jihlavou (která jediná se může na Boleslav či Chomutov dotáhnout) sice vyšla Boleslavi naprázdno, v té druhé ale rozjela velký gólový koncert. Dvěma góly se blýskl i Dominik Pacovský.

Dvougólový Dominik Pacovský, který se prosadil právě v produktivní druhé části, byl po zápase spokojený. Jak sám naznačil – poprvé po delší době. „Zápas s Jihlavou musím hodnotit pozitivně. Podali jsme kompaktní, týmový výkon. Až na hranici našich možností. Takže tentokrát se můžeme bavit o kladných věcech,“ hlásil klidnějším hlasem, než jaký jsme u Bruslařů v posledních týdnech slýchali.

Bruslaři na soupeře vlétli, očividně mu chtěli ukázat, kdo je ve ŠKO-ENERGO aréně pánem. Gól tam ale ne a ne spadnout. Až ve druhé části. „Byli jsme v klidu. Říkali jsme si, že když budeme pokračovat v tom, co jsme hráli v první třetině, musíme to zvládnout,“ řekl Pacovský a hned dodal: „Hodně nám v tom pomohla dvojnásobná přesilovka, ale i to do hry patří.“

S čím do skupiny O umístění chtěli Boleslavští vkročit? „Úvodní zápas play-out jsme vnímali jako klíčový. Kdyby to nevyšlo, byli bychom v o dost jiné situaci. I tak ale nekončíme,“ varoval na konci rozhovoru Pacovský.

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.