BK MLADA BOLESLAV
11. 12. 2017 | Michal Konvalina

Byl to dobrý zápas se šťastným koncem pro nás, říká Jan Růžička

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav v zápase s Pardubicemi nejprve vedli, pak ale dovolili Dynamu otočit. Teprve pár sekund před koncem dokázal vyrovnat obránce Kotvan a v prodloužení rozhodnout Lenc. Jak duel s týmem z města perníků viděl ze své branky Jan Růžička?

O tom, že bude tentokrát chytat on, se dozvěděl už ráno. „Měl jsem dost času se připravit,“ hlásil brankář Jan Růžička. Ostatně není to tak, že by v brance dlouho nestál, v úterý střídal Maxwella v Plzni. Domácí zápas s Pardubicemi ale dopadl pro Bruslaře podstatně lépe.

„Byl to zápas plný střel, oba týmy se hodně tlačily do brány. Doufám, že jsme tentokrát lidi i bavili. Bylo to solidní utkání se šťastným koncem pro nás,“ dodal.

Na celý rozhovor se podívejte tady:

Související články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.