BK MLADA BOLESLAV
28. 1. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Byl to dobrý týmový výkon, hodnotí výhru nad Olomoucí Jakub Klepiš

M l. B o l. – Útočník Jakub Klepiš (na snímku) se po nemoci vrátil zpět do sestavy a tým z toho výrazně těžil. Zkušený útočník přihrál na obě přesilovkové branky, a dokonce byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Po zápase byla nejenom o tom řeč před kamerou a mikrofonem.

Asistent kapitána řekl, že s tříbodovou výhrou je spokojen. Bruslařskému klubu k vítězství pomohly také výrazně početní výhody, z nichž se Středočeši prosadili hned dvakrát. "Myslím, že se nedá říct úplně, že bych s nimi byl spokojený. Bylo tam taky trochu štěstí. Ale zaplaťpánbůh za ty góly, že jsme je dali. Je jedno, jestli to bylo v přesilovce nebo ve hře pět na pět. Na přesilovkách musíte pracovat pořád," řekl skromně Jakub Klepiš.

Útočník přiznal, že se po nemoci necítí ještě nejlépe, pochvaloval si ale týmový výkon a také zákroky brankáře Justina Peterse, který v dresu Mladé Boleslavi vychytal své první čisté konto. "To, že jsem nahrál na dva góly, vůbec nic neznamená. Byl to dobrý týmový výkon a Justin chytal výborně," dodal dlouholetý boleslavský hráč.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:


Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.