BK MLADA BOLESLAV
28. 1. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Byl to dobrý týmový výkon, hodnotí výhru nad Olomoucí Jakub Klepiš

M l. B o l. – Útočník Jakub Klepiš (na snímku) se po nemoci vrátil zpět do sestavy a tým z toho výrazně těžil. Zkušený útočník přihrál na obě přesilovkové branky, a dokonce byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Po zápase byla nejenom o tom řeč před kamerou a mikrofonem.

Asistent kapitána řekl, že s tříbodovou výhrou je spokojen. Bruslařskému klubu k vítězství pomohly také výrazně početní výhody, z nichž se Středočeši prosadili hned dvakrát. "Myslím, že se nedá říct úplně, že bych s nimi byl spokojený. Bylo tam taky trochu štěstí. Ale zaplaťpánbůh za ty góly, že jsme je dali. Je jedno, jestli to bylo v přesilovce nebo ve hře pět na pět. Na přesilovkách musíte pracovat pořád," řekl skromně Jakub Klepiš.

Útočník přiznal, že se po nemoci necítí ještě nejlépe, pochvaloval si ale týmový výkon a také zákroky brankáře Justina Peterse, který v dresu Mladé Boleslavi vychytal své první čisté konto. "To, že jsem nahrál na dva góly, vůbec nic neznamená. Byl to dobrý týmový výkon a Justin chytal výborně," dodal dlouholetý boleslavský hráč.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:


Související články

Aktuality

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

04.02.2021

Flynn v reprezetanci

Na třetím podniku letošního Euro Hockey Tour se v dresu české reprezentace představí také hráč BK Mladá Boleslav Oscar Flynn. Švédské Beijer Hockey Games budou pro jednadvacetiletého útočníka premiérovým reprezentačním počinem za národním tým dospělých. Turnaj se uskuteční v Malmö od čtvrtka 11. do neděle 14. února.

×
Odehrané v 17:20 | Muži
BK Mladá Boleslav
Mountfield HK