BK MLADA BOLESLAV
26. 11. 2019 | Jitka Čechová

Byl to divnej hokej, přiznává David Cienciala. Ale i tyhle body se počítají

M l. B o l. – Ne každý den je posvícení a ne pokaždé se dá říct, že ten nebo ten zápas stál opravdu za to. Bruslaři ale dokázali odčinit prohru podobného typu v Hradci Králové a to vítězstvím 1:0, které už v první třetině vystřelil obránce David Bernad. Nutno podotknout, že mladoboleslavští útočníci se neprosadili už 120 minut.

„Asi musíme víc střílet a víc trénovat,“ smál se právě útočník David Cienciala. Posléze ale zvážněl. „Nemyslím si, že má smysl panikařit a nějak to řešit. Šance jsme měli a určitě to k nám zase přijde,“ tvrdí přesvědčeně.

Zároveň uznává, že soutěž krásy byl střetnutí s hradeckým Mountfieldem asi nevyhrálo. „Byl to takovej divnej hokej,“ říká. „Ale jsme rádi, že to tam Berny v první třetině hodil, že jsme to ubojovali, a že bereme tři body.“

Jak se po vleklém zranění cítí, kdy Bruslaři odjíždí do Vítkovic a vyhovuje jim doslova vražedné tempo, jakým se teď extraliga ubírá? To vše najdete v následujícím videorozhovoru:

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.