BK MLADA BOLESLAV
11. 2. 2018 | Jitka Čechová

Bude to těžké, ale pořád věřím, říká Radan Lenc

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav vyrazili v neděli 11. února na soustředění do Vrchlabí, kde setrvají až do středy. Dle slov trenéra Ujčíka by Bruslaři měli dostat pořádně do těla. My si ještě předtím dovolujeme zveřejnit rozhovor s Radanem Lencem, který vznikl uprostřed tohoto týdne, po zápase s Hradcem Králové.

Boleslavskému odchovanci situace týmu v tabulce ani jeho rozpoložení očividně nejsou lhostejné. „Celou sezonu se potýkáme s tím, že neproměňujeme šance. A v nějaké bojovnosti. Nechápu to. Ve třetích třetinách, když dotahujeme – v takových chvílích se rveme. Hlava mi nebere, proč se nerveme celý zápas. Já vím, že celé utkání neulítáte, to nejde, ale proč to tam není v první třetině, v druhé...“ Na Lencovi je patrné, že se mu nemluví lehce.

Podívejte se na celé video. Na další informace a rozhovory se pochopitelně můžete těšit i v reprezentační přestávce.

Další články

Aktuality

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.