BK MLADA BOLESLAV
8. 8. 2011 | Daniel Langer

Bruslařský klub se střetne s prvoligovými Litoměřicemi

M l. B o l. - Boleslavští se v rámci letní přípravy představí již podruhé na svém ledě, celkově půjde o třetí utkání. Po velenáročném střetnutí s Plzní a Spartou se celek z města automobilů utká s papírově slabším soupeřem. Do ŠKO-ENERGO Arény přijíždí a Bruslařský klub se chystá prověřit HC Stadion Litoměřice. Podle všeho by se mělo divákům předvést úderné duo Výborný - Balaštík, lepší pozvánku do ochozů lze jen těžko nabídnout. Utkání odstartuje v úterý 9. srpna od 17:30. Čísla a jména hráčů, kteří nastoupí v daném domácím přípravném utkání, najdete vždy u vchodů na zimní stadion a to ze strany od pokladen a od malé haly. Dále budou seznamy vyvěšeny u kiosku a na vrátnici na malé hale.

Litoměřice zatím odehrály dvě přípravná utkání. V prvním podlehly jednoznačně v poměru 0:5 Kadani, poté si ale vylepšily náladu vítězstvím 4:3 proti Klášterci nad Ohří. Boleslav podlehla Plzni i Spartě a na své první vítězství zatím čeká.

V minulé sezóně se jméno Litoměřic skloňovalo především v souvislosti s brankářem Martinem Volkem. Ten vletěl do nejvyšší české soutěže jako uragán a měl lví podíl na překvapivě úspěšné cestě Litvínova do play-off, kterou zastavil až následně mistrovský Třinec.

Právě post brankáře byl po odchodu jasné jedničky bolavým místem, které má vyplnit zkušený Dušan Salfický. V Litoměřicích bude navíc letos působit hned několik hokejistů, jejichž minulost je spojena s boleslavským hokejem. Do útoku přišli Gengel a Kotrba, v obraně působí Drábek. Své štěstí zkouší na severu Čech mladíci Sajdl a Vrba. Kolonie bývalých mladoboleslavských hráčů mohla být ještě početnější, hostování ale skončilo Tomáši Rodovi.

Boleslavští funkcionáři avizovali, že s týmem Litoměřic hodlají letos navázat hlubší spolupráci. Už bylo dohodnuto hostování mladého brankáře Willa, který dal ale nakonec přednost draftu a zamířil do zámořského týmu Moncton Wildcats. Lze předpokládat, že o místo v Litoměřicích se tak na ledě budou přímo ucházet další hráči širšího kádru.

Sestava BK Mladá Boleslav v posledním přípravném utkání: Hübl - Čutta, Rýgl, Jindra, Marušák, Chaloupka, Soukup, Mozík, Dudáš - Belay, Tomas, Balaštík - Frolík, Vrbata, Jiránek - Bahenský, Mikulík, Hrdel - Rys, Lenc, Loskot

Sestava HC Stadion Litoměřice v posledním přípravném utkání: Sklíba (31. Meravý) - Drábek, Vrba, Kříž, Smetana, Ketner, Novotný, Hříbal, Topič - Hlusička, Novák, Keltner - Tvrzník, Šinágl, Sajdl - Kauschitz, Chamrád, Adámek - Patzenhauer, Racek, Gengel

Stejně jako na ostatní domácí přípravná utkání je vstupné zdarma!

Související články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.