BK MLADA BOLESLAV
2. 3. 2010 | Michal Miškovský

Bruslařský klub obsadil přední příčky v anketě Sportovec Mladoboleslavska 2009

M l. B o l. – Na úterním vyhlášení ankety Sportovec Mladoboleslavska 2009, kterou každoročně pořádá Boleslavský deník, bylo oceněno také několik zástupců Bruslařského klubu. Extraligový “A“ tým skončil v kategorii kolektivů druhý. Kapitán mužstva Richard Král byl vyhlášen pátý mezi jednotlivci a brankář Marek Schwarz jen těsně za ním šestý. Třetím nejlepším cizincem byl zvolen finský obránce Esa Lehikoinen a v kategorii krajánků obhájil loňské prvenství odchovanec klubu Radim Vrbata. “Jsem rád, že máme takovou podporu fanoušků. Velice si toho vážíme,“ řekl generální manažer BK Mladá Boleslav Cyril Suk.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.