BK MLADA BOLESLAV
2. 9. 2009 | Michal Miškovský

Bruslařský klub může v případě potřeby využít čtveřici hráčů na střídavý start

M l. B o l. – Čtveřici hráčů, kteří již dříve v Mladé Boleslavi působili, mohou v případě potřeby využít trenéři pro extraligový ročník 2009/2010. V obraně mohou vypomoci David Mocek (nyní Chrudim) a Václav Drábek (Benátky nad Jizerou), v útoku pak Vladislav Kubeš (Vrchlabí) s Alešem Padělekem (Tábor). Již dříve byl vyřízen střídavý start jihlavskému brankáři Milanu Řehořovi. Informoval o tom sportovní manažer Luděk Bukač.

Nejvíce zkušeností s angažmá v Mladé Boleslavi má Václav Drábek. Dvaatřicetiletý obránce zamířil do týmu Bruslařského klubu v průběhu sezony 2005/2006. Také v dalších dvou ročnících byl stabilním článkem zadních řad, ale po postupu do extraligy odešel na hostování do Benátek nad Jizerou. Loni nastoupil díky střídavému startu v Mladé Boleslavi na jeden zápas, který se mu však stal osudným. V duelu v Liberci přišel po zákroku Petra Nedvěda k těžkému zranění a do konce sezony byl mimo hru. Vedení Mladé Boleslavi uplatnilo letos podobný model jako loni. Drábka poslalo na hostování do sousedních Benátek nad Jizerou, ale jeho služby si pojistilo formou střídavého startu.

Další obránce David Mocek přišel do Mladé Boleslavi v rozehrané sezoně 2007/2008 a v jejím závěru se s týmem radoval z postupu do nejvyšší soutěže. Loni nastoupil v extralize dohromady k 53 zápasům včetně play-out a baráže, osmkrát také naskočil v dresu Benátek nad Jizerou. Před touto sezonou odešel na hostování do Chrudimi, ale také on má vyřízený střídavý start zpět.

Útočník Vladislav Kubeš zamířil do BK Mladá Boleslav coby posila před loňskou nováčkovskou sezonou v extralize. Už po 18 zápasech však putoval zpět do Havlíčkova Brodu, odkud v závěru základní části zamířil do Vrchlabí. A právě z podkrkonošského celku nyní může v případě potřeby občas zaskočit do Mladé Boleslavi.

Také forvard Aleš Padělek působil ve středočeském klubu jen část loňské sezony. Ne však proto, že by Mladou Boleslav brzy opustil, ale v týmu se objevil až od listopadu. V létě odešel na hostování do Tábora, ale podobně jako tři výše zmínění mu byl vyřízen střídavý start.

Na oficiální soupisce pro extraligu pak také figurují junioři Martin Belay a Lukáš Krejčík.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.