BK MLADA BOLESLAV
7. 2. 2020 | Klub

Bruslaři v OC Olympia rozdávali podpisy i fotky

M l. B o l. – Fronta se začala tvořit ještě dlouho před příchodem hokejistů, kteří následně hodinu a kousek čile rozdávali autogramy, plakáty týmu a taky se fotili. „Je super, že přišlo tolik lidí, těší nás to. A nepochybujeme o tom, že dorazí i na stadion,“ nechal se slyšet neúspěšnější střelec Bruslařů Pavol Skalický. Na fotografie z akce se podívejte tady, na videoreportáž se potom můžete těšit ještě dnes večer.

Na autogramiádě nemohly chybět ani už klasické prvky, jakými jsou maskot Embík, stánek FANSHOPU nebo oba moderátoři Bruslařů Petr Plintovič a Roman Klesa se svými soutěžemi a rozhovory. Protentokrát to byly například střelba na brankáře Radka Haase či vědomostní soutěž pro děti. Na malém pódiu se v rámci rozhovorů postupně prostřídali kapitán Martin Ševc, ze zranění se zotavující David Cienciala, brankáři Honza Růžička a Justin Peters nebo nejnovější posila mladoboleslavského klubu Lukáš Kašpar.

Další články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.