BK MLADA BOLESLAV
27. 5. 2019 | Klub

Bruslaři už znají rozpis svých přípravných zápasů


M l. B o l. – Sportovní úsek BK Mladá Boleslav naordinoval svým hráčům konkrétní rozpis přípravných zápasů. Pokud vám už mladoboleslavský hokej chybí, věříme, že tento článek alespoň částečně ukojí vaše touhy. Takzvaných "přáteláků" je letos trochu méně, než jak jsme zvyklí, vše ale na následujících řádcích vysvětluje trenér Radim Rulík.

Bruslaři letošní přípravné duely zahájí v Litvínově, který v odvetě přivítají o týden později doma. Po jednom si Středočeši střihnou zápasy s Kladnem a s Karlovými Vary. Opět dvojduel přijde s pražskou Spartou. Za ní nejprve Boleslavští vyrazí (jako už několikrát předtím) na zimní stadion v Poděbradech a poté s ní týden před začátkem extraligy absolvují generálku.

Proč se letos Mladoboleslavští rozhodli pro menší počet přípravných zápasů, vysvětluje trenér Radim Rulík: "Rozhodli jsme se tak zcela záměrně. Chceme se zaměřit především na trénink a skutečně intenzívní fyzickou přípravu. Zápasů nás čeká hodně v sezoně. Přes léto je máme spíš jako jakýsi "doplněk" k už zmiňovaným tréninkům. Taky se snažíme nejezdit nikam daleko, a proto jsme vybírali soupeře z krátké dojezdové vzdálenosti."

Středočeši koneckonců letos nevyrazí nikam daleko celkově. Celou letní přípravu mají trenéři v plánu strávit v Mladé Boleslavi. "Jsou tu skvělé podmínky pro všechno, co pro přípravu potřebujeme. Nemáme tudíž nutkání vyrážet kamkoliv jinam. Nic nám tu nechybí," vysvětluje.

Vstupné na přípravné zápasy

Cena vstupenek na domácí zápasy zůstává stejná jako loni, tedy 50 korun. Na přípravné zápasy platí stejně jako v sezoně vstupné za 1 korunu pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba).

Vstupné je jednotné.

Zakoupená vstupenka umožňuje vstup na stadion, bez nároku na místo.

Permanentní vstupenky na přípravné zápasy neplatí.

Další články

Aktuality

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.

26.07.2019

Turnaj juniorů

Boleslavští junioři se v termínu od 16. do 18. srpna zúčastní turnaje, který pořádá HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve dvou skupinách, přičemž Bruslaři byli zařazeni do skupiny B, v rámci které se utkají postupně s Chomutovem a německým Kolínem nad Rýnem. V neděli 18. srpna se pak uskuteční závěrečné boje podle postavení týmů v turnajové tabulce.

25.07.2019

Nový rozpis juniorů

Na základě požadavků trenérů několika klubů, včetně toho boleslavského, které budou v příští sezóně působit v DHL Lize Akademií, došlo k novému rozlosování soutěže. Původní rozpis obsahoval nedostatky, navíc musely nějaké kluby často daleko cestovat. Nově byly vytvořeny tzv. územní dvojice, což usnadní, zejména moravským klubům, cestování. Rozpis na příští sezónu byl na webu aktualizován.

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.