BK MLADA BOLESLAV
27. 5. 2019 | Klub

Bruslaři už znají rozpis svých přípravných zápasů


M l. B o l. – Sportovní úsek BK Mladá Boleslav naordinoval svým hráčům konkrétní rozpis přípravných zápasů. Pokud vám už mladoboleslavský hokej chybí, věříme, že tento článek alespoň částečně ukojí vaše touhy. Takzvaných "přáteláků" je letos trochu méně, než jak jsme zvyklí, vše ale na následujících řádcích vysvětluje trenér Radim Rulík.

Bruslaři letošní přípravné duely zahájí v Litvínově, který v odvetě přivítají o týden později doma. Po jednom si Středočeši střihnou zápasy s Kladnem a s Karlovými Vary. Opět dvojduel přijde s pražskou Spartou. Za ní nejprve Boleslavští vyrazí (jako už několikrát předtím) na zimní stadion v Poděbradech a poté s ní týden před začátkem extraligy absolvují generálku.

Proč se letos Mladoboleslavští rozhodli pro menší počet přípravných zápasů, vysvětluje trenér Radim Rulík: "Rozhodli jsme se tak zcela záměrně. Chceme se zaměřit především na trénink a skutečně intenzívní fyzickou přípravu. Zápasů nás čeká hodně v sezoně. Přes léto je máme spíš jako jakýsi "doplněk" k už zmiňovaným tréninkům. Taky se snažíme nejezdit nikam daleko, a proto jsme vybírali soupeře z krátké dojezdové vzdálenosti."

Středočeši koneckonců letos nevyrazí nikam daleko celkově. Celou letní přípravu mají trenéři v plánu strávit v Mladé Boleslavi. "Jsou tu skvělé podmínky pro všechno, co pro přípravu potřebujeme. Nemáme tudíž nutkání vyrážet kamkoliv jinam. Nic nám tu nechybí," vysvětluje.

Vstupné na přípravné zápasy

Cena vstupenek na domácí zápasy zůstává stejná jako loni, tedy 50 korun. Na přípravné zápasy platí stejně jako v sezoně vstupné za 1 korunu pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba).

Vstupné je jednotné.

Zakoupená vstupenka umožňuje vstup na stadion, bez nároku na místo.

Permanentní vstupenky na přípravné zápasy neplatí.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.