BK MLADA BOLESLAV
27. 5. 2019 | Klub

Bruslaři už znají rozpis svých přípravných zápasů


M l. B o l. – Sportovní úsek BK Mladá Boleslav naordinoval svým hráčům konkrétní rozpis přípravných zápasů. Pokud vám už mladoboleslavský hokej chybí, věříme, že tento článek alespoň částečně ukojí vaše touhy. Takzvaných "přáteláků" je letos trochu méně, než jak jsme zvyklí, vše ale na následujících řádcích vysvětluje trenér Radim Rulík.

Bruslaři letošní přípravné duely zahájí v Litvínově, který v odvetě přivítají o týden později doma. Po jednom si Středočeši střihnou zápasy s Kladnem a s Karlovými Vary. Opět dvojduel přijde s pražskou Spartou. Za ní nejprve Boleslavští vyrazí (jako už několikrát předtím) na zimní stadion v Poděbradech a poté s ní týden před začátkem extraligy absolvují generálku.

Proč se letos Mladoboleslavští rozhodli pro menší počet přípravných zápasů, vysvětluje trenér Radim Rulík: "Rozhodli jsme se tak zcela záměrně. Chceme se zaměřit především na trénink a skutečně intenzívní fyzickou přípravu. Zápasů nás čeká hodně v sezoně. Přes léto je máme spíš jako jakýsi "doplněk" k už zmiňovaným tréninkům. Taky se snažíme nejezdit nikam daleko, a proto jsme vybírali soupeře z krátké dojezdové vzdálenosti."

Středočeši koneckonců letos nevyrazí nikam daleko celkově. Celou letní přípravu mají trenéři v plánu strávit v Mladé Boleslavi. "Jsou tu skvělé podmínky pro všechno, co pro přípravu potřebujeme. Nemáme tudíž nutkání vyrážet kamkoliv jinam. Nic nám tu nechybí," vysvětluje.

Vstupné na přípravné zápasy

Cena vstupenek na domácí zápasy zůstává stejná jako loni, tedy 50 korun. Na přípravné zápasy platí stejně jako v sezoně vstupné za 1 korunu pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba).

Vstupné je jednotné.

Zakoupená vstupenka umožňuje vstup na stadion, bez nároku na místo.

Permanentní vstupenky na přípravné zápasy neplatí.

Další články

Aktuality

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.

12.06.2019

Hyka v AHL druhý

Ze zisku poháru pro vítěze AHL se nakonec raduje Martin Nečas v dresu Charlotte Checkers. Tým boleslavského Tomáše Hyky Chicago Wolves porazili 4:1 na zápasy. V celkovém bodování play-off se Hyka umístil na 10. místě (3+12).

28.05.2019

Hyka ve finále

Kam ale zamíří dál? Boleslavský útočník Tomáš Hyka a jeho parťáci z týmu Chicaga Wolves vyhráli v šestém utkání semifinále play-off AHL doma nad San Diegem 3:1, sérii ovládli 4:2 na zápasy a dostali se do finále Calder Cupu. V něm čeká Wolves souboj s týmem Charlotte Checkers, jehož barvy hájí útočník Martin Nečas. Doplňme, že sám Hyka si v semifinále připsal jeden gól a pět asistencí. Už teď se ale začínají objevovat spekulace, kam Hyka zamíří po sezóně. Bude to ruská KHL? Více informací se dočtete v tomto článku.

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.