BK MLADA BOLESLAV
9. 11. 2018 | Klub

Bruslaři se podepisovali v OC Olympia

M l. B o l. – Hokejisté A týmu BK Mladá Boleslav se ve čtvrtek 8. listopadu podepisovali v obchodním centru Olympia. Autogramiáda začínala v 15 hodin, fronta fanoušků a příznivců boleslavského hokeje se ale vytvořila ještě dlouho před příchodem hráčů.

Na už tradiční akci v tradičních prostorách nemohli chybět moderátor Doktor Buben, maskot Embík ani stánek FANSHOPU. Naprostou novinkou pak byly vzorové masáže šíje a ramen v podání partnera klubu, firmy TAWAN, které využily dobré tři desítky lidí.

Ani tentokrát nebyla nouze o soutěže o hodnotné ceny. Hokejisté se podepisovali přibližně hodinu.

Připravujeme pro vás krátké video.Zobrazit příspěvek na Instagramu
Autogramiáda Bruslařů je v plném proudu! #bkboleslav #fans #autogramiada
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

15.11.2018

Hyka v zámoří skóroval

Vegas Golden Knights v noci na čtvrtek porazili Anaheim vysoko 5:0 a odchovanec Bruslařů pečetil vysokou výhru Rytířů svou první letošní trefou. Aktuálně odehrál 14 zápasů a v nich si připsal 4 kanadské body (1+3). Ještě doplníme, že Hyka nastupuje ve 3. formaci spolu s krajanem Tomášem Noskem, který v zápase přidal asistenci.

13.11.2018

Voráček zpět ve Spartě

Obránce Tomáš Voráček se po uplynutí měsíčního hostování vrátil do HC Sparta Praha. BK Mladá Boleslav sice usiloval o prodloužení hostování a i samotný hráč projevil zájem v Boleslavi zůstat, kluby se ale nedohodly na podmínkách.

13.11.2018

Eminger se trefil

Vladimír Eminger se ve své letošní herní premiéře gólově prosadil. Ústí nad Labem sice na ledě Jihlavy prohrálo 1:3, byl to ale právě Eminger, kdo se dával onen jeden gól.

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.