BK MLADA BOLESLAV
8. 2. 2019 | Jitka Čechová

Bruslaři se nejprve podepisovali v OC Olympia. Poté diskutovali na stadionu

M l. B o l. – Hned dvě akce naplánoval Bruslařský klub svým fanouškům na čtvrtek 7. února. Nejprve se mohli s celým týmem potkat v obchodním centru Olympia, kde od 15 hodin probíhala autogramiáda. Hráči posléze absolvovali odpolední trénink, načež od 19 hodin s některými z nich a se zástupci vedení klubu proběhla v prostorech restaurace na zimním stadionu beseda na aktuální témata.

Autogramiáda A tým

Už dlouho před avizovanou 15. hodinou se na chodbě obchodního centra tvořila dlouhá fronta fanoušků čekajících, až jejich oblíbený tým dorazí. Když se tak konečně stalo, roztočil se kolotoč podpisů, úsměvů ale také soutěží v režii Doktora Bubna.

OC Olympia a BK Mladá Boleslav navíc rozjeli ještě jednu velkou soutěž – od 7. února do 7. března se vyfoťte před velkým transparentem v Olympii a fotografii následně vložte do komentářů na facebookové stránce Olympie, kde najdete k této soutěži příspěvek. Vybráni budou tři výherci, kteří uvidí zápas Bruslařů s Třincem s VIP prostorů.Zobrazit příspěvek na Instagramu
Autogramiáda měla obrovský úspěch. Děkujeme, že jste přišli 👍 #bkboleslav
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Beseda

Zástupci klubu – generální manažer Mgr. Jan Tůma, sportovní ředitel Radim Vrbata a hráči Michal Vondrka, David Bernad a Oscar Flynn – se posléze ještě v 19 hodin sešli v restauraci na zimním stadionu zhruba s třicítkou fanoušků k diskusi na aktuální témata.

Probralo se toho mnoho, jako už tradičně nebudeme zveřejňovat úplné detaily, ale zmíníme, že se mluvilo například o přestavbě stadionu či dokonce jeho úplně nové podobě (což se ale zatím spíše odkládá), o špatném občerstvení při zápasech, nízké domácí návštěvnosti, ale třeba taky o nových trenérech a jejich práci, o sportovních manažerech a především o přestupech a výměnách, které se nedávno udály.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Beseda s fanoušky. #bkboleslav

Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.