BK MLADA BOLESLAV
8. 2. 2019 | Jitka Čechová

Bruslaři se nejprve podepisovali v OC Olympia. Poté diskutovali na stadionu

M l. B o l. – Hned dvě akce naplánoval Bruslařský klub svým fanouškům na čtvrtek 7. února. Nejprve se mohli s celým týmem potkat v obchodním centru Olympia, kde od 15 hodin probíhala autogramiáda. Hráči posléze absolvovali odpolední trénink, načež od 19 hodin s některými z nich a se zástupci vedení klubu proběhla v prostorech restaurace na zimním stadionu beseda na aktuální témata.

Autogramiáda A tým

Už dlouho před avizovanou 15. hodinou se na chodbě obchodního centra tvořila dlouhá fronta fanoušků čekajících, až jejich oblíbený tým dorazí. Když se tak konečně stalo, roztočil se kolotoč podpisů, úsměvů ale také soutěží v režii Doktora Bubna.

OC Olympia a BK Mladá Boleslav navíc rozjeli ještě jednu velkou soutěž – od 7. února do 7. března se vyfoťte před velkým transparentem v Olympii a fotografii následně vložte do komentářů na facebookové stránce Olympie, kde najdete k této soutěži příspěvek. Vybráni budou tři výherci, kteří uvidí zápas Bruslařů s Třincem s VIP prostorů.Zobrazit příspěvek na Instagramu
Autogramiáda měla obrovský úspěch. Děkujeme, že jste přišli 👍 #bkboleslav
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Beseda

Zástupci klubu – generální manažer Mgr. Jan Tůma, sportovní ředitel Radim Vrbata a hráči Michal Vondrka, David Bernad a Oscar Flynn – se posléze ještě v 19 hodin sešli v restauraci na zimním stadionu zhruba s třicítkou fanoušků k diskusi na aktuální témata.

Probralo se toho mnoho, jako už tradičně nebudeme zveřejňovat úplné detaily, ale zmíníme, že se mluvilo například o přestavbě stadionu či dokonce jeho úplně nové podobě (což se ale zatím spíše odkládá), o špatném občerstvení při zápasech, nízké domácí návštěvnosti, ale třeba taky o nových trenérech a jejich práci, o sportovních manažerech a především o přestupech a výměnách, které se nedávno udály.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Beseda s fanoušky. #bkboleslav

Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ