BK MLADA BOLESLAV
8. 2. 2019 | Jitka Čechová

Bruslaři se nejprve podepisovali v OC Olympia. Poté diskutovali na stadionu

M l. B o l. – Hned dvě akce naplánoval Bruslařský klub svým fanouškům na čtvrtek 7. února. Nejprve se mohli s celým týmem potkat v obchodním centru Olympia, kde od 15 hodin probíhala autogramiáda. Hráči posléze absolvovali odpolední trénink, načež od 19 hodin s některými z nich a se zástupci vedení klubu proběhla v prostorech restaurace na zimním stadionu beseda na aktuální témata.

Autogramiáda A tým

Už dlouho před avizovanou 15. hodinou se na chodbě obchodního centra tvořila dlouhá fronta fanoušků čekajících, až jejich oblíbený tým dorazí. Když se tak konečně stalo, roztočil se kolotoč podpisů, úsměvů ale také soutěží v režii Doktora Bubna.

OC Olympia a BK Mladá Boleslav navíc rozjeli ještě jednu velkou soutěž – od 7. února do 7. března se vyfoťte před velkým transparentem v Olympii a fotografii následně vložte do komentářů na facebookové stránce Olympie, kde najdete k této soutěži příspěvek. Vybráni budou tři výherci, kteří uvidí zápas Bruslařů s Třincem s VIP prostorů.Zobrazit příspěvek na Instagramu
Autogramiáda měla obrovský úspěch. Děkujeme, že jste přišli 👍 #bkboleslav
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Beseda

Zástupci klubu – generální manažer Mgr. Jan Tůma, sportovní ředitel Radim Vrbata a hráči Michal Vondrka, David Bernad a Oscar Flynn – se posléze ještě v 19 hodin sešli v restauraci na zimním stadionu zhruba s třicítkou fanoušků k diskusi na aktuální témata.

Probralo se toho mnoho, jako už tradičně nebudeme zveřejňovat úplné detaily, ale zmíníme, že se mluvilo například o přestavbě stadionu či dokonce jeho úplně nové podobě (což se ale zatím spíše odkládá), o špatném občerstvení při zápasech, nízké domácí návštěvnosti, ale třeba taky o nových trenérech a jejich práci, o sportovních manažerech a především o přestupech a výměnách, které se nedávno udály.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Beseda s fanoušky. #bkboleslav

Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.

26.07.2019

Turnaj juniorů

Boleslavští junioři se v termínu od 16. do 18. srpna zúčastní turnaje, který pořádá HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve dvou skupinách, přičemž Bruslaři byli zařazeni do skupiny B, v rámci které se utkají postupně s Chomutovem a německým Kolínem nad Rýnem. V neděli 18. srpna se pak uskuteční závěrečné boje podle postavení týmů v turnajové tabulce.

25.07.2019

Nový rozpis juniorů

Na základě požadavků trenérů několika klubů, včetně toho boleslavského, které budou v příští sezóně působit v DHL Lize Akademií, došlo k novému rozlosování soutěže. Původní rozpis obsahoval nedostatky, navíc musely nějaké kluby často daleko cestovat. Nově byly vytvořeny tzv. územní dvojice, což usnadní, zejména moravským klubům, cestování. Rozpis na příští sezónu byl na webu aktualizován.

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.